Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egypetéjű ikrek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egypetéjű ikrek hogyan alakítanak ki párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert középiskolás koromban volt egy lány ikerpár az iskolában, többször viccelődtünk is ezen, mert folyton egymás mellett voltak, a 4 év alatt egyszer sem láttam őket külön. Ugyanazzal a busszal

jöttek-mentek, mint én, ezért elég sokat láttam őket. Mindenhova együtt mentek, büfébe, wc-re, bárhova. Együtt voltak betegek, mindig ugyanolyan ruha, cipő, óra, táska volt rajtuk. Egyszerre vágatták le a hajukat is és mindig ugyanolyan fazonra, abszolút nem lehetett köztük különbséget tenni.

Szerintetek hogyan lehet így bármelyikkel is járni, ha folyton együtt vannak és a fiú azt sem tudná, hogy éppen melyikkel beszél?

A "biztonság kedvéért" mindkettővel egyszerre járna?

A későbbi években meg egy férfihoz mennének feleségül? (A férjnek így is csak egy anyósa lenne :DDD)


2012. júl. 14. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ikertesóm. Nagyon nehéz minket megkülönböztetni,mert tök egyformák vagyunk..Mondjuk anyu kiszúrja rögtön,hogy ki kicsoda..:) A suliban mi is mindig együtt voltunk. Egymás mellett ültünk,együtt utaztunk stb.

Mindent megbeszélünk,és elég szoros a kapcsolat köztünk. De a párválasztás az más. Én sosem járok a tesóm fiújával,és nem használjuk ki,hogy egyformák vagyunk. Nem cserélünk helyet ha fiúkról van szó. Igazából a fiúkról az ízlésünk nem egyezik..Míg én a sportos alkatúakat,és az olyan srácokat bírom akiknek van eszük,addig a tesóm a divatb..ikat szereti..

Szóval butaság azt gondolni,hogy egy férfihoz megyünk hozzá vagy egy fiúval járunk mindketten..Nem sziámi ikrek vagyunk.

23/L

2012. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első: és ha állandóan együtt vagytok az ikertesóddal, akkor hogyan megy oda hozzátok fiú ismerkedni? :D
2012. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!