Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szentimentális, romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szentimentális, romantikus pasi és egy fiús lány jó párosítás lehet?

Figyelt kérdés
A srác nagyon érzelgős, ami nekem szokatlan. Halványan hasonlít Hajdú Péterre. Teljesen oda van értem. Én kicsit fiús vagyok és közelse ennyire érzelgős. Elég egymás ellentétei vagyunk. Ha viccből mondok neki vmi, akkor közli, hogy megértésre számított nem pedig még egy belerúgásba. Sajnálom ilyen a természetem. Lehet ebből valamiféle kapcsolat? (Ő oroszlán, én pedig ikrek. Volt már oroszlán jegyű barátom, de teljesen más volt, mint ez a srác.)

2012. márc. 9. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne a horoszkópot nézd.

Vágj bele, mert akkor nem lesz az a fejedben, hogy mi lett volna ha.

2012. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem. ha meg is tudnátok indulni, később csak tengődnétek egymás mellett, veszekedések stb...
2012. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálni lehet, de szerintem nem lesz hosszú életű a leírtak alapján.
2012. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor talán, ha nem, akkor ne próbáld beleélni magad, mert nem fog menni. Csak megsértenéd, és szerintem nem is tudnál igazán úgy nézni rá, mint férfire.
2012. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy érzelgős srác nem egy fapinára vágyik. Nem pont ezt mondta?!
2012. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó honnan veszed ezt?! Erről szó se volt!

Lehet valaki nőies attól még, hogy fiús stílusa van!

2012. márc. 9. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem úgy tűnik, mintha megértenétek egymást.
2012. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, hogy nem és a fiú teljesen ősze fog törni mert mindent megad amit tud és ezt te megunod és ki dobod ez lesz a vége.
2012. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én el tudom képzelni. az eddigi barátaim nálam mind érzelmesebbek voltak. abból nem volt gond. 21L
2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!