Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy ő szakítso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ő szakítson velem, és láthatóan az ő hibája legyen a kapcsolatunk megromlása?

Figyelt kérdés
[16/L]
2012. júl. 14. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod te vállalni ezt a feladatot?
2012. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

add önmagad..

Gyökér vagy,így levonva a kérdésedből a jellemed.

2012. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetett egy kapcsolat... Mondd a szemébe, hogy vége van, ne akard rá kenni. És várj még 1 évet legalább, mert még nem nőttél fel egy kapcsolathoz. Én is 16 éves vagyok, lány és 1 év 3 hónapja vagyok a pasimmal, meg nem fordulna a fejemben hogy ha szakítani akarok akkor kieszelek valamit hogy úgy tűnjön mintha miatta lenne :S
2012. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szégyellem, hogy nőnek születtem. Ennél nagyobb gerinctelenség a világon nincs. Ha elég nagy vagy egy kapcsolathoz, akkor ahhoz is legyél elég nagy, hogy szakítsál.


De azért remélem a srác már jól megb*szott. Valami neki is jusson..

2012. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

azért mert egy nagyon népszerű sráccal járok és szépen átb*szott az utóbbi időben :D sok dolgot elmondtam neki amit nem kellett volna. és bosszúból tuti továbbadná plusz pletykákat is kezdene terjeszteni rólam ha én dobnám őt mert nem bírja az egója! ezért szeretném h ő szakítson és akkor nem lehet erre oka.

nem vagyok gyökér f*szfej de azért gratulálok hogy 1 mondatból levágtad az egész jellemem!

2012. júl. 14. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán nem a külsőségeket kéne nézni,nem egy ilyen fiúval kell összejönni..már ahogy te leírtad..sérti a büszkeséged,hogy talán igazam van? ;)
2012. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most nem fogok kitérni arra hogy miért vele jöttem össze de megvan az oka... :) ha csak oltani akarsz akkor inkább ne is írj légyszi... a kérdésemre szeretnék választ.
2012. júl. 14. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy nem fogsz értelmes választ kapni, eléggé leírt mindenki.. Szerintem próbálj beszélni a sráccal és közös megegyezés alapján vessetek véget a kapcsolatnak. Ha mostanában bunkózik veled, akkor nyilván le se szar, akkor meg nehéz lesz rávenni arra, hogy dobjon, nyilván addig marad veled, amíg neki tetszik. Sajnos neked kell lépni.
2012. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a kérdésedre NINCS válasz ;) vagyis de van, csald meg, akkor tuti szakít, de akkor meg azt terjeszti majd rólad(jogosan) hogy ribanc vagy.. melyik a jobb? Látszik mennyire szerethetted, ha a szakításnál is azt nézed hogy majd mit gondolnak rólad.
2012. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gyökèr vagy !
2012. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!