Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? 25 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? 25 év korkülönbséggel mennyire lehet működőképes a kapcsolatunk? 1 éve vagyunk együtt a párommal, és nagyon szeretjük egymást. De vajon meddig tarthat? 42/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67 éves a párod? nem sok az kicsiz?
2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 AvernusTriad ***** válasza:
Biztosan jó neked egy 67 éves nő...?
2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
17 éves a barátnőm. Azt elfelejtettem odaírni.
2012. júl. 8. 15:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Ezen megdöbbentem most. Ez ugye fake? Mi vitt rá arra, hogy egy gyerekkel összejöjj?
2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Fiatal hozzád. Előbb-utóbb kijön az érettség, gondolkodásmód, terveitek eltérősége... (Ma már alig tudok írni XD)
2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Neked se sok eszed van...
2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart. Ez is hamar el fog múlni, miután rájött, hogy talál magának tőled fiatalabb, fittebb, jobb korabeli srácot.


Az meg no comment, hogy ennyi idősen összejössz egy kislánnyal.

2012. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod összetörni szegény GYEREKET!!!!! Akkor szakíts vele még most.

Később gázosabb lesz a dolog, mivel ő talán majd szeretne gyereket is. És ha tőled van, akkor szerinted az a gyerek mennyire fog neki örülni hogy 5 éves korában az apja feldobja a talpát öregségben????

2012. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sokkal érettebb a koránál,mindenről tudok Vele beszélni,gondoskodó,megértő. Igazság szerint én már nem szeretnék gyereket,most még természetesen ő sem.

Itt tényleg ezekre a dolgokra gondoltam,mert mire ő majd eljut odáig,hogy szeretne babát esetleg-bár most még nem szerepel a tervei között,nyilvánvalóan- de imádom Őt,rengeteget vagyunk együtt,főz,süt nekem,folyton megyünk valahová...élvezem..és tényleg szeretem Őt nagyon.


Azt hogy ki mekkora intelligenciahányadossal rendelkezik,ne egy ilyen kérdés alapján döntsük el szerintem,se az alapján,hogy én kivel érzem magam jól,és kivel vagyok együtt.

2012. júl. 8. 15:55
 10/18 anonim ***** válasza:
lúzer vagy a korod belieknél tudod te is
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!