Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha néha unatkozom a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha unatkozom a barátnőmmel, az csak azt jelentheti, hogy tönkrement a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit vagytok együtt mi mindennap együtt alszunk és napközbeis ha nem dolgozik és mi is szoktunk néha de am megvagyunk
2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy..van, hogy nincs mit csinálni, nincs semmi izgi filmetek vagy programotok, ez teljesen normális.

Én mindig akkor éreztem közel magamhoz egy férfit, ha már nyugodtan tudtam unatkozni is mellette, ha ahhoz volt kedvem. : D

2012. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha egy pár túl sokat van egymással egy idő után már nincs mit csinálni. De nem kell bepánikolni, csak csinálj programokat, viszont ritkábban. Nem kell minden nap találkozni. Az is elég ha 2-3 naponta találkoztok.
2013. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!