Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a lány barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lány barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lány barátomba.Évek óta nagyon jóba vagyunk, mindent megbeszélünk egymással és minden nagyon frankó. Nagyon megkedveltem és buliba smároltunk. Nem szeretne tőlem többet mert a barátság rovására menne és nincs túl a volt barátján még teljesen. Az a baj hogy kajakra nagyon megszerettem és szenvedés most ez az egész. 19/F és 21 a lány.
2012. júl. 15. 00:14
 1/2 kkzz ***** válasza:

Tőlünk most mit vársz? Neked így nem jó, neki meg úgy nem lenne jó. Szerintem az egyetlen normális lépés - ha tényleg olyan jó barátok vagytok - megbeszélni ezt az egészet, és adni neki egy próbát, hátha. Valószínűleg úgysem lesz belőle semmi, de legalább megpróbáltad, és ezzel véget vetettél a szenvedésnek.


A másik lehetőség ha marad minden így, és elvileg barátok maradtok egy darabig, de legalább nem is próbáltad komolyabbra fordítani a dolgokat.

2012. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ott van a megoldás, hogy "nincs túl a volt barátján még teljesen"... Nem áll készen egy újabb kapcsolatra.. Egy kicsit várj, légy türelmes... Most nehéz időszakban van, mert gondolom csalódott a volt barátjában. Állj mellette, segíts neki, hogy túllépjen rajta. Nevettesd, és tényleg legyél jó barátja. És ha azt mondta, hogy nem, akkor nem. Ne add fel a reményt, még lehet valami. De mond csak! Jobb lett volna, ha akkor szánalomból igent mond?


Szerintem ki fog majd alakulni ez, ha ő is érez valamit. De ha csak barát vagy neki, akkor nem tehetsz semmit. Csak add önmagad, érezd jól magad, és akkor majd minden jön magától. Sokkal több mindent úgysem tudsz tenni. Hiszen nem lehet ezt a dolgot eröltetni! :)

2012. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!