Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja mindenáron megakarja akadályozni, h nekünk ne legyen jó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
barátom tervezte, hogy elköltözik otthonról, hiszen saját keresete van és az anyja naponta lehúzta pénzzel, és szinte pánikrohamot játszott meg mikor szóba került a költözés és azzal fenyegetőzött, h megöli magát. Attól félek, hogy jövőhéten nyaralni mennénk és azt is megakarja akadályozni valamilyen rosszullétével. Mit csináljak? A barátom meg nem veszi észre, h csak megjátssza ezeket.

2012. júl. 15. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem veszi észre akkor hívd fel erre a figyelmét. !! vagy próbálj meg beszélni párod anyjával. magyarázd el neki is és barátodnak is hogy mivel már felnőtt ezért minden joga megvan hozzá hogy elköltözzön otthonról és saját élete legyen veled.
2012. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal a nővel képtelenség 2 értelmes szót váltani és nem érti meg, hogy elakar menni, mert nincsenek túl jó anyagi helyzetben és a barátom tartja el őket mondhatni :( barátomnak meg mindig mondom, de ő meg máshogy látja, mert csak a anyja és már tényleg nem tudom mi lenne a helyes
2012. júl. 15. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten érthető. De semmiképpen nem értek a mamával egyet. De sztem részben a srác dolga is lenne, hogy eltartsa. Nálunk is valami ilyen helyzet lesz majd. Egyedüli gyerek vagyok, a szüleimnek nincs pénze, mindent rámáldoztak, hogy egyetemre mehessek és majd el kéne tartanom őket is néhány év múlva.


De itt valahogy a rosszindulatú anyósra asszociáltam egyből. Az én barátnőm anyukája is ilyen. Azt már elfogadtam, hogy engem utál. De a barátnőmmel sem bánik rendesen. Volt szó, hogy elköltözhetne albiba, hogy közelebb legyen a sulihoz. Nem engedte. Azt sem engedte, hogy arra az egyetemre menjen, amire akar. És mindent csak azért, hogy otthon maradjon és továbbra is uralkodhasson rajta. Bár meglett volna az anyagi háttér, folyton azt mondja az anyukája, hogy nincs pénz és mi lesz, ha elszegényednek. Folyton az elszegényedést hozza fel példaként és valami hihetetlen jó önsajnálattal meg színészkedéssel. Ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, akkor rosszul van, fáj a feje, nyomja az ágyat. Öngyilkossággal is volt egyszer egy fenyegetőzés.

A barátnőmet eléggé megviseli, hogy ilyen és már több év elment az anyukája miatt. Lehetne egy jó suliban is már lassan végzős egyetemista, ehelyett még mindig otthon van és egy olyan suliban kezdi a szakot, ami lenni akar, amit nem szeret, csak az anyukája ezt akarja. Az anyukája kb mindenben hátrahúzza és nyaggatja, terrorizálja.

2012. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják ha a béka alatt lassan csavarod fel a gázt észre sem veszi hogy megfőzték.


Béreljen lakást és napokra maradjon ki otthonról. Majd egyre többet, és egyre kevesebb pénzt adjon haza. Így egy-két év alatt oda is költözhet mindenféle cirkusz nélkül!


29F

2012. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak itt az a helyzet, hogy nem egyedüli gyerek, mert nagycsaládosak és a nővére már vagy 2 éve elköltözött tőlük mondjuk volt hova, kihez, de akkor sem tudom a mai napig megérteni. utolsónak, hogy béreljen lakást mikor mindennap oda kell adja szinte az egész napi fizuját?, de am. nem rossz az ötlet
2012. júl. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!