Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikicicaaaa kérdése:

Mit tegyek, ha valaki meg akarja akadályozni a szerelmünket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és összejöttem eg sráccal, akit tényleg szeretek. A baráti körömben van egy fiú, aki nagyon ellenzi a kapcsolatunkat, tudom hogy szét akar minket bomlasztani. Ez a fiú egy fél évvel ezelőtt bevallotta hogy szeret engem, de én elmondtam neki, hogy csak barátként tekintek rá. Mit tegyek hogy békén hagyjon minket?

2012. júl. 13. 21:54
 1/9 Tréfarépa ***** válasza:
45%
indokolatlanul vágd pofán
2012. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előtte is legyél a barátoddal és gúnyosan mosolyogj rá, és majd rájön hogy nincs esélye
2012. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dxeno ***** válasza:
Semmit. Ne törődj vele. Ha nem fogadja el,hogy mást szeretsz,akkor nem barátod.
2012. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szüntess meg vele minden kapcsolatot. És mondd meg neki hogy hagyjon titeket békén. Ennyi! Ha igazán szeretitek egymást akkor nem fog tudni titeket szét szedni. :)
2012. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
öldd meg! régi,bevált,egyszerű módszer
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele többet, vágd pofán és mondd, hogy mi köze van a magánéletedhez.
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,csak annyira rossz érzés elveszteni egy barátot,mert régen tényleg azok voltunk ezzel a sráccal
2012. júl. 13. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy igaz barátod, mint száz hamis. Ez a fiú nem igaz barát.
2012. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megszakítani vele a kapcsolatot. :) elég ha neki ültök és tisztázzátok 3-an ,hogy mi a felállás. Vagy találj neki egy csajt! :D :D
2012. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!