Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rámehet a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem engedi az anyja hogy nálam aludjon. Pedig már 7 hónaposak vagyunk. Ez befolyásolhatja a kapcsolatunkat? Vagy csak engem zavar ez ennyire hogy nem engedik. L/19 F/18

2012. júl. 8. 22:04
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
Fiatalok vagytok, és rámehet. Rajtatok múlik.
2012. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen neem engedi?? Téged sem engednek ott aludni?
2012. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka féltékeny.. bele se mer gondolni, hogy te az ő kicsi láényát farkalod egész éjszaka.
2012. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ez a kapcsolatotoktól függ, hogy mennyire erős. A kapcsolatoknál az ilyen helyzeteknél több mint 80%-a befuccsol. Ezt csak úgy lehetne megoldani, ha megbeszélnéd anyukáddal.

Pl.: Anya szeretnék veled beszélni. Tudom hogy féltesz és azért nem akarod, hogy itt aludjon a barátnőm, és köszönöm, hogy aggódsz értem, de már felnőttem, még ha ezt nehezen fogadod is el, és vagy egy mondás is, miszerint "hibáiból tanul az ember". Szeretnélek megkérni, hogy bízz bennem.

Ez csak egy példa volt, de a lényeg hogy tisztelettel, őszintén és higgadtan beszélj vele. És ha nemet mondana még így is. Akkor is higgadtan mond azt neki, "hogy elfogadom a döntésed, habár nem örülök neki, de azért még szeretném ha átgondolnád a dolgokat. Legalább ezt tedd meg kérlek."

2012. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagyis a lány annyának mond ezt, csak ne úgy hogy anya, meg úgy hogy tudod, hogy a lányát félti.
2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 8. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen, nagyon sokáig győzködtük, de semmire sem mentünk vele. Egyszer úgy alakult, hogy barátom lekéste a buszt és nem tudott hazamenni, így akkor nálunk maradhatott. (De ekkor már több mint 2 éve együtt voltunk.) Azóta már kicsit egyszerűbb a dolog, de még most is sok győzködésre és erős indokokra van szükség egy-egy együtt alváshoz.

Tartsatok ki, örökké csak nem makacskodhat. Ha az én anyám megenyhült, az övé is meg fog idővel. 21/L

2012. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!