Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm anyukája iszonyatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anyukája iszonyatosan utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteg baja van velem. Semmi sem jó neki bennem, minden tulajdonságomat utálja. Régen volt egy srác, aki a barátnőm barátja volt, de nem jártak, csak barátok voltak, na ő érte volt oda az anyukája és azt akarta, hogy vele járjanak.


Am a drága mama valami kegyetlenül önző. Nem az a bajom vele, hogy engem utál, hanem ahogy a barátnőmmel bánik. Tönkretette eddig szinte az életét. Nem engedte, hogy olyan egyetemre menjen, amire akar, most amikor átjelentkezett, de nem hagyta tanulni az érettségire, elrontotta az érettségit. Nem tud otthonról sem elköltözni, mert nem engedi. Folyton azt mondja a drága mama, hogy nincs pénz. Pedig van pénz mindenre, amit ő akar, csak arra nincs amit a barátnőm szeretne vagy amire szüksége volna. Állandóan zsarolja, terrorizálja és fenyegeti a barátnőmet, hogy megalázza a rokonok előtt, ellene fordítja az apukáját. (Am együtt élnek, 4-en vannak)


Nem tudom mit tehetnék. Próbálom támogatni. De úgy tűnik, amióta vagyok, csak rosszabb lett minden. Amikor meg a barátnőm szóba hoz neki engem, akkor hisztérikus rohamokban tör ki és állati nagy balhékat rendez


2012. júl. 15. 15:16
 1/8 ASOT ***** válasza:
ajjajj...szerintem süss egy finom édes csokis-füves sütit...
2012. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit kezdeni vele. Esetleg kezd el smúzolni neki hátha megenyhül.

Bár szerintem ő a tipikus ANYÓS. Esélytelen. Még jó hogy nem a szülők választják már a párt a gyerekeknek...:D

2012. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek az anyukája választja a párját. Mindenben az anyukája dönt. Az anyukája mondja meg hova mehet, hova nem, mit vehet fel, mit csináljon, egyszerűen mindenbe beleszól, mindent úgy akar ahogy neki jó. És folyton zsarolja a barátnőmet, hogyha ellenkezne vele, akkor csak rosszabb lesz és ő fog rosszul járni.
2012. júl. 15. 15:47
 4/8 anonim válasza:
fenyegesd meg.
2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsd el, hogy a barátnőd még gyerek!
2012. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg, hogy igazi pasi vagy és költözzetek össze! Aztán anyuka kizárva az életetekből. Ennyi.
2012. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg zsarolja, terrorizálja és fenyegeti őt, akkor már a gyermekvédelmeseknek kell szólni.Vagy a rendőrségnek.De a legfontosabb a bizonyíték például:hang-videó felvétel,képek,vagy tanuk.
2012. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnődnek kéne kiállnia magáért!!! Ha azt mondja neki az anyja,hogy nem mehet oda ahova akar, akkor menjen el. És akkor mit csinál az anyja?? Kizárja otthonról,vagy mi? Nem tud vele mit csinálni. Ha fizikailag bántalmazza,az meg rendőrségi ügy.
2012. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!