Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már olyan fiúval, aki külsőre nem tetszett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
olyannal voltam aki arcra nem tetszett. viszont undorodni nem undorodtam tőle és a teste nagyon jó volt.
2012. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen voltam. és érdekes, hogy oda meg vissza voltam érte, ő volt az első nagy szerelmem és 2 évig voltunk együtt. pedig egyáltalán nem volt jó pasi, sőt mindenki azt mondta, hogy nem való hozzám, de engem valamivel mégis megfogott, amit nem tudok megmagyarázni :))
2012. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen voltam 6 evet egyel akinek az arca nem tetszett, de viszont a teste es jo ferfi volt egy masikkal akivel 2,5 evet abbol semmmi sem teszett, maga a ferfi nem csak joeletem volt vele es szeretett, de en ot soha nem, szet is mentunk
2012. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. :) Ha a fejével van egy kis gond, az még hagyján. De ha a teste visszataszító számomra, akkor nem igazán tudnék vele mit kezdeni.


És ezzel szerintem mindenki így van (esetleg mindenkinek más a "visszataszító").

2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
volt olyan aki kissé testes volt, de egy kis cucc és Brad Pittnek láttam. fiatalság bolondság.
2012. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kinguczi:X válasza:
en mar beleszeretem egy fiuba aki nem tetszet se arcra se a teste ,igy hat el is mult :))
2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!