Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Vélemény erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Vélemény erről?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete összejöttem egy fiúval. Eddig minden szép és jó volt, mint egy mesében. Ma viszont írtam neki FB-n üzenetet, később sms-t és nem válaszolt egyikre sem. Gondoltam arra, hogy berágott rám, amiért bulizni voltam egy barátnőmmel és az ő pasijával, de mondtam az én barátomnak is, hogy ha van kedve jöjjön, de ő meg ma reggel dolgozott, így szerintem inkább pihent az este.


aztán kb 1 órája FB-n kiírta, hogy szomorú, valaki vigasztalja meg, és azóta sem írt semmit. Most számítsak arra, hogy ennyi volt, vagy csak túlreagálom, mert egy idióta vagyok?


2012. júl. 15. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy most mi van. Kommunikáljatok! :)
2012. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem írd meg neki, hogy nem érted, hogy most mi van, legyen szíves válaszolni, beszélgetni szeretnél vele, stb.
2012. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van,kommunikáció! Hívd fel! Ha nem reagál,várj,majd keres,ha úgy érzi. És nyugi!
2012. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki FB-n, de még mindig nem válaszolt. Ha jól láttam, még csak el sem olvasta. Most már kezdhetek aggódni?
2012. júl. 16. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel?
2012. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dolgozik és elég veszélyes a meló. nem akarom zavarni.
2012. júl. 16. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha dolgozik, akkor nem csoda, hogy nem facebookozik. Várj addig amíg hazaér, és hívd fel egy másik számról. ;)
2012. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért néha ha van egy kis ideje, akkor fel szokott jönni ;)
2012. júl. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!