Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose gondoltam, volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose gondoltam, volna, hogy ilyen helyre írok, de nem értem a dolgokat. Miért nem találok egy jó fej, szerény lányt?

Figyelt kérdés
27 éves, normális, jól nevelt, jó humorú, romantikus srác vagyok, aki aktív életet él, tele vagyok tervekkel, amiket apránként megvalósítok, sportolok, érdeklődök a világ dolgai iránt, nyitott vagyok, mégse értem, hogy miért nem találok egy normális párkapcsolatot, biztos valamit rosszul csinálok, mert nem akarok másokat hibáztatni? Normális hozzászólásokat kérnék.

2012. júl. 16. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen már én is gondolkoztam, nőként... (23)
2012. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:

Rossz helyen válogatsz, leginkább ezért nem találsz. Az sem kizárrt hogy vonzod a feltűnősködő lányokat (bár a te korodban már nőket kéne vadászni :P)

26/F

2012. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz a merítés... Változtass a dolgaidon, keress máshol szórakozást/barátokat és nőt...
2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.Én veled egykorú lány vagyok és én se könnyen találtam párt.Manapság normális helyek se nagyon vannak,ahol ismerkedni lehetne.Ajánlom a netes társkeresőt.Egy fontos,ne görcsölj rá a dologra, mert annál nehezebben fog összejönni.
2012. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen gonddal küzdök..


23L

2012. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, te jó fiú vagy, max ez a bűnöd. Tudod a magunkféle jó srácok nem kellenek a lányoknak, helyette inkább egy hangoskodó, kötekedő, érzéketlen tuskóra vágynak, tudat alatt ez így van, bár a lányok tagadják, hiszen maguk sem értik miért van, a tudatos tudatjuk szerint mi kellenénk nekik, de az ősi állati ösztöneik miatt beindul egy vonzalomkapcsoló ezektől a bunkó fickóktól.


Most vagy próbálsz rájátszani a rossz fiúra, bár ez nagyon nehéz és nem is biztos, hogy sikerül sokáig játszanod a szereped, vagy pedig sok-sok pénzed lesz és veszel magadnak valami cicababát.


KÜlönben meg ronda lányokkal simán összejöhetsz. A kövér lányok nem sok srácnak jönnek be, náluk van esélyünk.

2012. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, amúgy nőkre értettem, nem lányokra, de jó volt a poén :)! Igazából nem görcsölök rá, csak nem értem! Vágynék egy jó kapcsolatra, mert teli vagyok szeretettel úgy érzem. Netes társkereső dolgok nekem nem jöttek be...
2012. júl. 16. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol probálkozol? Milyen kudarcok érnek? (Mikor randizol valakivel, rájössz, hogy mégsem olyan a lány, mint ahogy elképzelted, vagy eleve oda se mész, tehát nem is randizgatsz). Ennyi infóból nem igazán lehet megtippelni hol lehet a probléma. Ha "aktív életet" élsz csak vannak körülötted lányok, tudnál ismerkedni.
2012. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam, pár évvel ezelőtt, mielőtt megismertem a barátomat. Nehéz dolog a pártalálás, de a görcsölés része tényleg igaz, amíg nagyon akartam, addig nem jött össze, és amint elengedtem ezt a dolgot, sikerült!

Talán járj új helyekre, próbálj ki új dolgokat.

És szerintem, ezek az egyedülálló lányok itt előttem azért írtak Neked, mert szimpatikus vagy nekik...

2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!