Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jönnétek össze egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnétek össze egy olyan lánnyal akivel évekig nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: én külföldön dolgozom, de most a szabadságomat Magyarországon töltöm. A lánnyal annak idején a főiskolán ismerkedtünk össze, csoportársak voltunk, egyébként nem volt köztünk semmi. Nekem akkor is szimpatikus volt. Mostanában végiggondoltam az életemet, kicsit meg is komolyodtam, és eszembe jutott ő, akivel tök jókat beszélgettünk annak idején. 2 napja felhívtam, kb. 20 percet beszélgettünk, nagyon örült neki, hogy kerestem, és a végén úgy köszönt el tőlem, hogy „jaj de édi bédi vagy, hogy felhívtál!”.  A gond az az, hogy én 2 hét múlva megyek vissza Angliába. Mi legyen következő lépés?
2012. júl. 16. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én felhívnám telefonon újra, megbeszélnék vele egy találkozót. Pl.: Már régen nem láttalak és szeretnék veled újra találkozni. Akár azt a részt is elmondhatod hogy végig gondoltad az életed sTb...

De mivel te külföldön dolgozol ne bízd el magad!! Lehet hogy nem menne bele egy távkapcsolatba!

2012. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!