Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti össze jönnétek egy ilyen "királyi" sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval aki ilyen "királyosan" viselkedik? Persze nem úgy hogy elkényeztetett vagy selyemfiú aki mindenkit lenéz. Hanem olyan erős öntudata van és különbnek tartja magát bizonyos embereknél. Ami persze részben igaz is mert elég okos és érett, meg tényleg nagy tervei vannak . De például ,ha vele lennék akkor így le kéne mondanom bizonyos dolgokról amik neki nem tetszenek. Például ne járjak ide mert ez sz*r hely és ne menjek ezzel mert ez egy gyökér. És ő sz*r suliba jár amit nagyon utál (de már végez) és ha olyan ember jön oda hozzá akin látszik hogy „paraszt” vagy ilyesmi akkor így elmegy vagy elfordul kézfogás helyett vagy csak röhög rajta. Amit nagyon nehezen viselek, pedig én se szeretem az ilyen embereket.
2012. ápr. 15. 21:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Meg tényleg úgy akar kezelni mintha valami királynő lennék. Mindent megvesz nekem tényleg , vigyáz rám, megválogatja ki lehet a "barátom". Amúgy nagyon szeret engem és mindig kedves velem meg isteni pasas amúgy is. Az a szerencséje hogy annyira helyes :/

Nemtudom, néha csábít hogy ilyen különlegesnek érezhessem magam mellette. Máskor viszont zavar ,hogy lekezeli egy két ismerősöm vagy beégeti őket egy beszélgetés közbe csak hogy mutassa hogy ő milyen okos a másik meg mennyire nem Szóval szerintetek belemenjek ebbe?

2012. ápr. 15. 21:21
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
...SOHA...!!!!!!!
2012. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

:)


"Az okos emberek mindig fárasztottak, kimerítettek. Társaságukban úgy éreztem magam, mint valamilyen rosszhiszemű vizsgán. Örökké figyelnem kellett, mert ők is figyeltek engem, összehúzott szempillák alól, mint a vadász a vadat, vajon helyesen felelek-e okos megjegyzéseikre, elég okos vagyok-e ahhoz, hogy ők, az okosak szóba álljanak velem?

Nem, az okosak mindig is fárasztottak. S nem is tudtam meg tőlük soha, semmi lényegeset. Többnyire csak azt magyarázták meg, miért nem jó valami: az élet, egy ember műve, a tavasz vagy az ősz? De azt, hogy az élet jó is, a halál természetes, az ember nem egészen reménytelen, nem mondották soha; mert okosak voltak.

Az okosság nem bölcsesség. Az okosság készség, idegrendszerbeli és értelmi fürgeség.

A bölcsesség az igazság, a megnyugvás, az elnézés, a tárgyilagosság és a beleegyezés.

Az okos emberek soha nem bölcsek, túl izgatottak ehhez, mintegy állandóan megrészegednek okosságuktól; de a bölcsek mindig okosak is, s ugyanakkor többek ezeknél, mert nem akarnak bizonyítani semmit.

Az okosak társaságát kerüld, mert felizgatnak és végül megsértenek.

A bölcsek társaságát keresd.

Az okosakkal lehet beszélni.

A bölcsekkel lehet hallgatni."


(Márai Sándor: Füves Könyv)


Márai nagyon jól megaszondta, de annyit még hozzátennék, hogy én egy jó nagyot behúznék ennek a te beképzelt Prince Charmingodnak. :D

Kerüld el a kis sz@rkirályt jó messzire.

2012. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért úgy egy kicsit sokat képzel magáról...mondjuk én se szeretem a parasztokat de nekem úgy tünik grandomániás.
2012. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó ez az idézet. Abszolút igaz.

Soha nem tudnék elviselni egy ilyen embert, és őszintén megmondom, azt sem vagyok képes ésszel felfogni, hogy más hogy képes elviselni.

2012. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

3-as, ezt a szöveget szavaltam egyszer :)


Kérdező, a kérdés az, hogy mi akarsz lenni a kapcsolatban, királynő, aki semmit sem tehet, vagy szabad ember.


Lényegtelen melyiket választod, valaki nem lesz önmaga.

2012. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy vicces, hogy pont most megy a Titanic:D
2012. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Húú hát eléggé rossz vélemények születtek :/ Talán picit félreértettétek. Azért nem egy ilyen full nagyképű okoskodó majom. Tényleg nem. Talán rossz volt a megfogalmazás. Bár lehet csak bevédem, de akkor is ő egy rendes ember és kedves is , csak alapból ilyen nemtudom , különlegesnek érzi magát. És aki nem szimpi neki valami miatt azt kóstolgatja. Meg nem szereti ha ilyen emberekkel vagyok. De amúgy tök értelmes és kedves nem kell félreérteni.


Bár amit a 6-mondott abba van valami.

2012. ápr. 15. 22:19
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Oké, te életed, majd imádkozunk érted.
2012. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jajjj istenem...
2012. ápr. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!