Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fognak ítélni, ha megtudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fognak ítélni, ha megtudják? Vagy inkább hazudjak?

Figyelt kérdés

2 éve beleszerettem egy pasiba, aki mással járt. Reméltem, hogy szakítani fog, de nem tette. Én tulajdonképpen egy évig a szeretője voltam, viszont nem csaltam meg senkit.

Mióta ennek vége lett, randiztam pár pasival, komoly kapcsolatot szeretnék. Amikor az előző kapcsolataimról érdeklődnek, akkor el szoktam mesélni ezt is és mindenki teljesen ledöbben és elítél. Én is tudom, hogy ez nem volt szép, de mégsem érzem magam egy utolsó szemétnek. Én azért tettem, mert szerelmes voltam abba a srácba. Amúgy meg őszinte ember vagyok, nem szívesen hazudnék erről, de nem akarom, hogy minden normális srác, aki ezután az utamba kerül, elítéljen. Szerintetek lesz, aki megérti, vagy jobban teszem, ha nem beszélek erről?


2012. júl. 16. 14:38
 1/3 okoska31 ***** válasza:
100%

Szerintem lesz aki megérti, ha kellően megkedvel Téged. Elhallgatni nincs értelme, mert minden kiderül - és akkor nagyobbat üt. Jobb az ilyet előre tudni, és az infó birtokában mérlegelni, hogy vállalható-e.

Persze ha 14 voltál 2 éve, akkor már lehet, hogy nem ezért döbbennek le:)

2012. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki igazán megkedvel nem fog ez miatt elfordulni tőled,bár szerintem nem is vagy köteles beszámolni a múltadról,senkinek.
2012. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tartsd magadban, de ne az első randin kerüljön elő a dolog. Később ha szóba kerül a dolog, akkor meg így meséld el a dolgot, ahogy itt. Hogy beleszerettél egy srácba, vártad, hogy vége legyen a kapcsolatának, közben egymásba szerettetek, de a srác csak nem szakított a csajával, stb stb. A normálisabbak meg fogják érteni. :)
2012. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!