Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel szakítottak már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szakítottak már így?

Figyelt kérdés
Hirtelen nem válaszolt az sms-ekre, nem vette fel a telefont. Úgy gondolván, hogy majd lekopik. Ez milyen durva nem? Nem volt semmi előjele, igaz nem volt annyira komoly, és friss is volt. Soha nem akaszkodnék senkire, most se volt így. Lehetett volna millió más alternatíva a szándék közlésére.
2012. júl. 16. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem, pont most.
2012. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
velem is
2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont mostanában esett meg ez a fajta "kedvesség", amit nagy parasztságnak tartok hölgyeim. Tessék lepontozni, de én egy őszinte, egyenes beszédet többre tartok.
2012. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert fél az ember szeme elé állni :D
2012. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem általában így szoktak, nem egy kirívó eset ez sem.
2012. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

No,kérem,uraim(?),velem lány létemre szakítottak így,és nem esett túl jól a dolog,főleg,hogy egy hét után is azt hittem,minden oké. Nem voltam sosem olyan,viselkedésre se,aki ilyent érdemelne,sőt!,szinte senki se érdemli meg ezt,de ebből le lehetett vonni a következtetést,hogy valószínűleg miután nem bírt ágyba dönteni a srác,igyekezett csendben,minden előjel és más ok nélkül lelépni. "Bájos.:)" Szerencsére csak egy ilyen esetem volt.:)

16/L

2012. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyeim, ezen esetek túlnyomó többségében friss "kapcsolatról" van szó ami általában pár hetes ismeretség után alakulnak ki és semmi komolyság nincs benne, főleg nem a "férfiak" részéről. Pláne nem 15 évesen a discoba összejöttem egy pasival mert ez így menő mostanság kapcsolatoknál. Előbb meg kell ismerni egymást aztán kapcsolatot kezdeni, nem fordítva. 25/F
2012. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most szakítottam kb. így egy lánnyal. Bár nem teljesen így, mert nem is keres, így nincs mire nem reagálnom. Totál úgy éreztem, hogy csak én teszek meg mindent a kapcsolatért. Megnéztem hogy mi van ha nem keresem pár napig, miután történt egy s más fura dolog. És tessék, nem is keres. És miután én sem őt, nyilván ugyanazt gondolja rólam, mint az előbbi 16/L. Lehet, hogy pont ő az. :D
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!