Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen, hogy egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen, hogy egy fiú azt mondja, már nem szerelmes, kiszeretett belőle, szakítás lett belőle, és egy idő múlva az érzései megváltoztak, és újra szerelmes lett? (amikor a fiú szeretett ki a lányból)

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 22:03
1 2
 1/16 Azeriel ***** válasza:
volt F/24 :S
2011. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

aha miért ne lehetne ?:D bár sztem szimplán "azt hitte hogy ki szeretett" :D


19F

2011. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És tudtok ilyen sztorikat? Csak kíváncsi vagyok, mert lehet, hogy a párom újra szerelmes belém, de 2 hónapja ő szakított, mert azt mondta, nem szerelmes már, és a szeretetet is kevésbé érzi. De ilyenkor mi játszódhat le egy fiúban? Annyira határozottan szakít, és aztán mégis megváltoznak az érzések?
2011. febr. 4. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:

"azt hitte hogy ki szeretett"

Egyet értek. :)

2011. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
volt, szakított mert már nem szeretett... rá 1,5 hónap után mondta, h sajnálja, hiányzom neki és h szeret újra megpróbáltuk... most 1 hónapja megint kidobott, mert, h nem szeret (de csúnyán váltunk el most) de én szeretem és reménykedek benne, h megjön az esze.... :| neked is drukkolok. :)
2011. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

22:47-es vagyok,

19/L :)

2011. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
velem ugyanezert szakitott... reménykedem meggondolja magat :)
2011. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmmel 1 év járás után szakított így a barátja, akkor 17 évesek voltak. 1 hónappal később (ami alatt végig tartották a kapcsolatot) a fiú rájött, hogy mégis szerelmes- már lassan 4,5 éve járnak (leszámítva azt az 1 hónap szünetet) és nagyon boldogok egymással :) De szerintem is ilyenkor inkább az a helyzet, hogy azt hitte, hogy kiszeretett belőle, mert mondjuk épp kicsit több volt a vita, vagy kevesebbet voltak együtt stb... Ha valaki tényleg kiszeret a másikból, akkor nem szeret csak úgy vissza belé. 20/L
2011. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ember sokszor csak akkor jön rá arra, hogy mit jelentett neki a másik, mikor már nincs vele. Lehet, hogy a barátoddal is ez történt.
2011. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszzönöm a válaszokat! :) És te 22.47-es azok után, hogy 2-szer szakított veled, még nem adod fel a reményt? Szurkolok neked. :)
2011. febr. 5. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!