Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem enged, erkölcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Icecofee kérdése:

Barátnőm nem enged, erkölcsi tanács?

Figyelt kérdés

Több mint egy fél éve járok a barátnőmmel, és nem enged el egy buliba, 19 éves vagyok, és amióta ismertem, csak háromszor voltam szórakozni, szilveszterkor, szalagavatókor, szerenádkor, még csak bankett után se mentem el (...)

Most nyáron lenne egy 2 napos buli, és egyszerűen nem enged, amúgy elég messze vagyunk egymástól 200 km. Nagyon féltékény, nem szeretné ha bárkivel is megcsalnám, és ha elmegyek a bulira, akkor szakítani fog velem, legalább is azt mondja, A bulira meg nem mehetek el a tudta nélkül, mert barátnője is ottlesz. Mielőtt jártunk minden hétvégén elmentem este szórakozni...



2012. júl. 16. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ezt úgy sem tudod elviselni örökre!!!előbb utóbb elmész...és kész,,,,
2012. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AvernusTriad ***** válasza:
Ezzel a féltékenységi rátával gyorsan véget fog vetni a kapcsolatnak... Szerrintem menj el, és mondd meg neki, hogy ha emiatt dob téged, akkor az őt minősíti.
2012. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

simán menj el, és mond meg neki hogy te a barátja vagy és nem a háziállata.

amúgy sosem értettem az ennyire papucs férfiakat,így szereted?? vagy félsz hogy nem találsz mást?? am ha tényleg szeret nem szakít veled ilyenért....

2012. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

dobd a p!csába,az ilyen nő férfit nem érdemel,aki kisajátítja és üvegbúra alá taszítja!


18/l

2012. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te is tudod, hogy ez nem normális egy kapcsolatban. Kerek perec mondd meg neki, hogy elmész a buliba, és ha képes emiatt szakítani veled, akkor ez van. Én is hisztis vagyok néha, de ez már túlzás. A bizalom egy kapcsolat alapja, és ha nem ad neked bizalmat, akkor még nem elég érett a lány.
2012. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen papucs! Sajnos egy uralkodó természetű lányt fogtál ki. Szakítással fenyeget, mert elmennél egy buliba... Mondd azt, hogy te szakítasz vele, ha nem enged el.
2012. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem olvasni hirtelen azt hittem az én barátom írta ki a kérdést :D Nálunk is aza helyzet,hogy fél éve vagyunk együtt és azóta nem megyünk külön bulizni ( mi nem is vágyunk egymás nélkül)

Szerintem ülj le és magyarázd el neki,hogy neked szükséged van arra,hogy elmenj bulizni/kikapcsolódni.. Megértheti, hiszen azelőtt mindig mentél..és miatta már fél éve nem jársz. Ez csak jelent valamit, nem?:) Próbáld meg ezt elmagyarázni..:) Az örökös féltékenysége romba fogja vinni a kapcsolatot előbb-utóbb :S

Ha pedig egyáltalán nem enged.. mi lenne ha elvinnéd őt is?

2012. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az anyukádnak sincs joga tiltani, nemhogy a barátnődnek.
2012. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elmész és kész... Nehogy már ő mondja meg mit tehetsz. Szerintem egy kapcsolatban alap dolog, hogy nem szabunk egymásnak szabályokat és mondjuk meg a másiknak mit tehet és mit nem... Egyértelműen nem bízik benned. És ezek után még mindig nem szakítottál vele? Nem lehet szeretni bizalom hiányában.

Tehát: Birtoklási vágy...

2012. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Gondolom nem kanbuli lesz és lesznek ott játékos és ittas kislányok is szép feszes testtel kerek cicikkel és lenge ruhákkal méglengébb erkölccsel!


Én is imádnám az ilyen bulikat! ;)


Szóval legyél őszinte és valld be miért akarsz oda menni!


29F

2012. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!