Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem hogyan tudnám meghóditani? És utána Elcsábitani?

Figyelt kérdés
Profi technikát várok
2012. júl. 17. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először elcsábítani kell, aztán meghódítani te barom...
2012. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leitatod
2012. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg vele az összes Tvájlájt filmet. Garantált siker. Csak aztán ne vágd föl idő előtt az ereidet.
2012. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén fog hangzani, de nekem itt a gimiben 3szor is bejött már:

Háta mögé mész, szépet rácsapsz a seggére, gyorsan, stílusosan elhajolsz a közeledő pofon elől, majd kapásból lesmárolod. De a csaj csak pár másodperc múlva fog ellökni, utána gyorsan, mielőtt elkezd pampogni kinyögsz egy sziát, és gyorsan egy találkozót. (3-ból 3-szor sikerült:D)

Ez persze akkor érvényes ha esetleg szexelni akarsz vele, nem pedig járni, akkor nem szabad taplónak lenni, akkor le kell itatni, meg rengeteget beszélgetni vele. (részegen)

2012. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akor forditva hogy tudnám elcsábitani és aztán meghóditani aki tetszik nekem ??????
2012. júl. 17. 01:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Te? Te sehogyan sem.
2012. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!