Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik nekem. Szerintem en is bejovok neki. Minden hetvegen latom discoba es mindig koszonunk egymasnak es mindig pisolyog amikor meglat engem. Hogyan tudnam meghoditani? Milyen hodito cseleket mutassak neki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
pisolyog?
2012. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, mindig mikor ramnez pisolyog,
2012. júl. 17. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:

hódító cselekedet :DDDDDDD

pisolyog :DDD

sírok :D

2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az a pisolyog?
2012. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Úgy tűnik, van mit tanulni, még GYIK-ról is :)


Állj le vele táncolni, de ne a segged rázva, hanem lassan, finom mozdulatokkal és eleinte alig engedd, hogy hozzádérjen - érdekelni fogod.


21F

2012. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak egy problema van hogy nem merek oda menni hozza a discoba. Ha elmegyek mellette csak koszonok es kesz. Most hogy aljak le vele bezselgetni??? Mit tudnek leghamarabb feltenni neki kerdesben??Ezt nem tudom

A kezdes a nehez tovabb mar inden megy tovabb...

2012. júl. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!