Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedik a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a barátotok mikor részeg? Mit gondoltok arról, hogy mikor valaki részeg, akkor őszinte és önmagát adja?

Figyelt kérdés

Én ezzel a mondással nem értek egyet. Minden ember más, akkor is mikor részeg. Általánosítani nem szeretnék.. Valami olyasmire gondolok, hogy a barátomat valami bántja legbelül, lehet megbántottam valamivel, amit saját magának sem mer bevallani? vagy lehet nem is én, hanem valaki és így akarja visszaadni, hogy rajtam tölti le a sérelmeit.


Hogy jobban megértsétek mi is a problémám, itt a link, tegnap írtam ki. Ötleteket még várok :P


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2012. júl. 17. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően részegen mindenki őszintébb. Én srác vagyok, de tudom magamról, hogy bár alapvetően józanul is barátságos vagyok, meg jófej, de részegen nagyon szeretek csajokkal táncolni és közeledni. Mondhatni nyomulni. De én alapból őszinte vagyok józanul, hát még részegen. De mindenki őszinte részegen.
2012. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért az túlzás, hogy őszinte és önmagát adja. Habár az őszinteség lehetséges, de butaságokat is képes olyankor az ember mondani, vagy esetleg meg is bánthat vele. Önmagát biztos, hogy nem adja, ugyanis tényleg mindenki másképp viselkedik az alkohol hatásától, pl. van egy ismerősöm, aki nagyon agresszív lesz tőle és veri a feleségét...
2012. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rám az, hogy őszinte csak szűk barátok között mondható. Ha pl kanos vagyok, és úgy látom, hogy egy csajnál van esélyem, a csillagokat is lehazudom az égről.
2012. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!