Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem viselkedik a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viselkedik a legtöbb nő felnőttként?

Figyelt kérdés
Elvárják, hogy kényeztessük, mindent megadjunk nekik, mintha kislányok lennének, holott felnőtt nőkről van szó.
2012. júl. 7. 12:23
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Ezt a pasik szívesen teljesítik is, amíg nem száll el az agyuk a hölgyeknek.
2012. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nők.
2012. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
En is elvarom ezeket a dolgokat, csakhogy en ugy manipulalom az embereket, ahogy nekem megfelel, s ugy, hogy ok sosem veszik eszre, s igy mindnet megkapok. Errol szol az elet, tudni kell hogy forditsal mindent a sajat javadra, de ha szeretsz valakit, akkor viszonzod is a dolgot.
2012. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem te manipulálsz mást hanem hülyékkel kavarsz.Egy nem hülye embert nem tudnál manipulálni,hanem betörne a fejed.
2012. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én pont azokat a Nőket szeretem akik kislányosak mint kinézetre mint viselkedésre.

Imádom az olyanokat.

2012. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"ugy manipulalom az embereket, ahogy nekem megfelel, s ugy, hogy ok sosem veszik eszre, s igy mindnet megkapok" - de ha egyszer valaki rájön, hogy csak manipulálod és kihasználod akkor még kaphatsz a pofádra.
2012. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak egy gyereknek lehet a kedvében járni. Jó esetben ez oda-vissza működik.
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kettős dolog.

Imádom kényeztetni a páromat, és azt is imádom, ha ő kényeztet engem. Ez nem zárja ki a felnőttséget...

Szeretetre és törődésre MINDENKINEK szüksége van valamilyen szinten.

Engem pl. sosem szerettek a szüleim, semmit nem kaptam tőlük az életben, ezért különösen igénylem az odafigyelést és törődést (és nagyon hálás vagyok érte, hogy megkapom).

Ez nem azt jelenti, hogy összevásárol nekem mindent a párom, vagy hogy ő végzi el az én feladataimat (erre nincs szükség).

Az olyan kis apróságok a döntőek, mint a reggeli kávéfőzés, ha fáradt vagyok, elmosogat helyettem, bármikor odabújhatok hozzá egy kis ölelésért, hoz nekem meglepetés csokikat, mikor bevásárol, ilyesmik.

2012. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A normálisabbak nem elvárják csak szeretik ha lényeztetik őket. És nem értem a hozzáállásod, a páromat akit szeretek imádom kényeztetni simogatni, babusgatni és ami csak tőlem telik megadni neki és itt nem feltétlen pénzbeli dolgokról beszélek. :)
2012. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!