Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, az ilyen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, az ilyen nők már nem tudnak többé igazán szeretni? Mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy friss kapcsolatom. A barátnőm előző kapcsolata elég rosszul ért véget. Nagyon bunkó volt, nem figyelt rá az előző pasija mégis sokáig mellette maradt.


Én mindig rendes voltam vele, erre tegnap beszélgettünk, és kijelentette, hogy esze ágába sincs még egyszer végigélni azt, amit.

És felmerült bennem a kérdés, hogy akkor engem sokkal kevésbé szeret, mint az előző pasiját?


Tőle mindent eltűrt, engem meg otthagyna az első gondok után?


Mit szóltok ehhez?


2012. júl. 17. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
nekem pasiban volt ilyen, rajtam akarta leverni, hogy vele rosszul bántak...őszintén szólva nem érdekel, mi lett vele, mert engem ok nélkül bántott. Szerintem csak rosszkor találkoztatok.
2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy a nők a domináns férfiakhoz vonzódnak, a vezérekhez, az alfahímekhez. Azzal, hogy te "mindig rendes voltál vele" az ő szemében alábbvaló pozícióba helyezted magad, ő lett az "alfa", így már nem érdekled. A legrosszabb az egészben, hogy mindez a nőkben tudat alatt játszódik le, sokszor meg sem tudják mondani, hogy miért nem vonzódnak már hozzád. Ha vissza akarod hódítani, az egyetlen esélyed, hogy elkezdesz vezérként viselkedni.
2012. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Ha csak simán beszélgettetek, akkor csak elmondta, hogy többé nem lesz részese egy megalázó kapcsolatnak. Mert megtanulta, hogy nem kell esélyeket osztogatni, arra kell figyelni amit a másik tesz, nem arra amit ígér. Tanult az előzőből. Sok nő nehezen lép ki az első rossz kapcsolatából, sokáig reménykedik. Ha te úgy érzed, szeret téged, és te sem átverni, kihasználni akarod, akkor ez csak ennyit jelent. Jobban tart a férfiaktól mint az előző pasi előtt, de ezzel nem mondott semmi rosszat.
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A kérdező nem azt írta, hogy már nem szereti a barátnője, nem kell neki senkit visszahódítania! Én megértem a csajodat, ha nem akarja ugyan azt átélni, amit már át élt, "te se veszel két egyforma pólót". Ha hasonlítgatni kezd az exéhez, az nyilván nem jó jel. Próbálj meg változni, beszéljétek meg, hogy ő legyen veled is elnőzőbb, te pedig képes vagy érte változtatni magadon
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos az előttem írónak tökéletesen igaza van. Azután meg előadják a nagy drámát.
2012. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt,hogy kevésbé szeretne..Egyszerűen arról van szó,hogy egy borzalmas kapcsolatból amiből eleve nehezen lépett ki, tapasztalatot szerzett. Idővel rájött,hogy kár volt éveken át azért félnie,hogy mi történik ha elhagyja a vadbarom párját. Rájött,hogy nagy hibát követett el,hogy az első alkalommal nem tette meg a lépést(szakítást ) jóval korábban,hiszen sok kellemetlenségtől megkímélhette magát. Most már tudja,hogy veled már bátrabban merne lépni. Mert tudja,hogy ha olyan lennél mit az exe,te sem változnál,és nem kell tűrnie évekig. Bátrabban lépne.. De ettől még szerethet téged, csak bátrabb lett döntés terén..
2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

next!

ha eléggé érdekelnéd nem mondana ilyet, mert nem kockáztatná meg hogy elveszít.

2012. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!