Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktatok táncolni buliban fiúkkal?

Figyelt kérdés

Mert én nem tudok máshogy csak erős csípőmozgással, ugya h együtt mozgunk , de ettől meg begerjednek és úgy tűnik mintha ribi lennék mert minden pasival igy táncolok de az az igazság hogy nemtom elképzelni hogy hgy máshogy lehet. Mert ha nem is érünk egymáshoz az meg olyan hülyén jön ki...

Szó se róla tényleg tetszik a fiúknak de igy olyan mintha mindenkivel akivel táncolok szexelni akarnék, vagyis arra célozgatnék...


2012. júl. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a barátommal szoktam táncolgatni a buliban, szóval .. :D

Az meg nem baj, ha ő begerjed xDD :D :)

De jah, én is így szoktam :)

19/L

2012. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is csak a barátommal táncoltam (5 évig voltunk együtt) viszont most hogy külön vagyunk táncolok ugye más fiúkkal de nemtom...ez így azért tök kellemetlen.
2012. júl. 17. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így szoktam és nem vagyok ribanc,máshogy nem is nagyon lehet.Ha meg próbáltam diszkrétebb lenni ezt kaptam:Félsz tőlem? :D

Szóval nem lehet úgy csinálni,hogy jó legyen.Meg amúgy sem szoktam minden idegennel táncolni,akivel meg igen az nem hinném,hogy azt hiszi szexelni akarok vele,ha meg igen akkor hamar észhez térítem :D

2012. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát sok pasi már alapból úgy jön oda,hogy a hátadmögé,szóval máshogy nem is nagyon lehet :) de nem hinném hogy ettől ribinek gondolnának. mindenki úgy táncol ahogy akar :) és egy tánc, semmit nem jelent
2012. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne táncolj fiúkkal akkor:D Táncolj magad, aki meg mögéd lopózik és odatolja magát, azt valószínűleg nem az elbűvölő személyiséged ejtette rabul. Ahogy leírtad így én is csak a pasimmal táncolok. Más társaságban is használom a csípőmet, de nem ringatom senkinek az ágyékába. Teljes joggal értenék félre:D
2012. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom én h teljes joggal értik félre, pont ezért kérdezem hogy hogyan kellene máshogy :)...ÉS olyan még nem volt hogy valaki mögém jött és azzaé táncoltam. Szeretem én kinézni magamnak hogy ki az aki tetszik.
2012. júl. 17. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
sehogy, mert utálok táncolni 21L
2012. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!