Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók! Hány évesen, hol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók! Hány évesen, hol, milyen körülmények között történt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első ma volt. Megbeszéltük, hogy találkozunk 11-kor. Én kicsit hamarabb értem oda a megbeszélt helyre és leültem egy padra. Elbambultam és arra eszméltem föl, hogy valaki mellém ül. A barátom volt az. Megkérdezte, hogy hova szeretnék menni. Én mondtam, hogy menjünk egy helyre (egy szökőkút mellette padokkal). Ott voltunk egy darabig aztán mondtam, hogy "Hű, de rég voltam itt", mert oda jártam egy évig suliba. Mondta, hogy sétáljunk egy a suli felé. El is indultunk. Oda értünk és beszélgettünk úgy 5 percet és észrevettem, hogy a hajamba túr és közeledik felém. És akkor megcsókolt. Olyan volt, mint a dinnye. Nagyon jó érzés volt. Kb 3 percig csókolt megállás nélkül. Utánna leült egy padra és az ölébe ültetett. És ott csókolóztunk tovább.

Nem is nagyon beszélgettünk, csak nagyon kevés ideig. Ha eszeme jutott vakami, azt nem mondta el, hanem inkább csókoltam tovább. Nem akartunk leállni. Csak kb fel percekig álltunk le, hogy beszéljünk. Összesen 2-ig csókolóztunk. Szóval sokáig. És a végén már bele is szédültem egy kicsit.

Utánna azt mondta, hogy mennie kell. Mivel nagyon sietett nem kísér el a buszmegállóig. Így az aluljáróban bucsuztunk el.

Nagyon érzékien megcsókolt. És onnantól egész úton hazafelé csak a búcsúcsókra gondoltam.

2012. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14/L
2012. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan romantikus.
2012. júl. 17. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
padon, mindíg minden körülmények között
2012. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öhm.. 14 évesen egy utca sarkán. Pont búcsúztunk el egymástól. Elég béna jelenet volt, de az érzés felejthetetlen. :D
2012. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 évesen :p egy szabadtéri buliban jó ismerőssel, pár sör után
2012. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 évesen, a buszvégállomáson vártuk az utolsó buszt. :) Másfél hete voltunk együtt... Azt hittem, hogy csak egy szájrapuszit akar adni, de mire észbe kaptam már egymás szájában voltunk. Életem egyik legemlékezetesebb csókja ez. :)
2012. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez szép
2012. júl. 17. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
14 éves voltam. Búcsúzáskor történt, télen, -20 fokban, órák óta fagyoskodtunk. Nem életem legjobb élménye. :)
2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 UpsideDOWN ***** válasza:
12 évesen az auchanban az akkori barátommal, a női fehérneműk előtt... csak mosolyogtunk egymásra, aztán közel hajolt hozzám, és akkor tudtam mit akar tenni... :) szájrapuszi volt. :) ez után nagyon elpirutam... sajnos távkapcsolat volt, ő tőlem 250km-re lakott. a barátom 15 éves volt akkor, én most 14.
2012. júl. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!