Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek össze akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze akar velem jönni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 10-12 év óta idén nyáron találkoztam először. Sokat beszélgettünk, meg eljött velem és a szüleimmel a Balatonra. Aztán valahogy, nem is tudom, egyre többet próbált megérinteni, megölelni, stb. Ma is nagyon sokszor megölelt. És azt mondta, hogy velem álmodott, de nem mondja el, hogy mit, mert szeretné, ha valóra válna. Vagy ebből már egyértelműen arra lehet következtetni, hogy szeretne tőlem valamit, csak én vagyok a hülye? Nekem már nagyon rég nem volt senkim, ezért kicsit félek egy új kapcsolattól. Előre is köszi a normális válaszokat.


18/L



2012. júl. 17. 22:07
 1/4 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Szerintem egy normális gyerek aki nem szórakozóhelyen szedi fel a nőcskéit, ennél nyilvánvalóbban csak egy táblával meg némi festékkel jelezhetné, hogy akar valamit.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2012. júl. 18. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha próbálod viszonozni az érintéseket és kedvességet, és örül neki vagy bátorítja, akkor valamit akar. Hogy mi ez a valami, meglátjátok.
2012. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Lehet mégsem lesz semmi, eléggé összevesztünk. :S
2012. júl. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!