Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A párja kiutazott külföldre 1 hónapig dolgozni vagy 2.

A csaj abból az okból, hogy neki "szeretethiánya van" Felkeresi a régi fiú haverját vagy haverjait, habár 2 van elvileg, és aki éppen megfordul náluk akár egy ismerős a környékről, függetlenül attól, hogy egy igénytelen f@sz a legtöbb, mindegyiknek hagyja, hogy puszilgassa őt, simogassa, 1-ik srác ölbél ül át a másikba....

emellett 25 éves és van egy 1 éves kisfia.

És neki szeretethiánya van.....



2012. júl. 18. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én egy másik 89%-os vagyok, a félreértések elkerülése végett.

Szerintem sem túl etikus, hogy még névvel, és mindenféle adatokkal leírsz itt bárkit, egyesek tényleg nem tudják normálisan használni az ilyen oldalakat.

Az is más, ha valakinek szexuális problémája van, mert az az ő problémája is.

Egyetértek azzal, aki a párkapcsolati függőséről írt. Pszichológus tudja kezelni, érdemes lenne, főleg, hogy olyan kicsi gyerek is van.

2012. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
óó nyugi én egy szívtelen f@szfej vagyok ebben a történetben, nem zavar h megbántom e vagy sem, mert ez csak egy pirinyó rossz abból amit tett vagy tesz.
2012. júl. 18. 09:50
 13/19 anonim válasza:

Ez tényleg nem szép dolog. Egy gyermek is sok szeretett tud nyújtani egy anyának, de nem olyat mint a barátja/párja. A fiú lány haverságban vagy barátságban nem hiszek. Ismerek hasonló lány és fiú barátságot, csak a fiú mindig többet akart mint ami belefért volna a barátságukba. Akárhányszor láttam, vagy hallottam tényleg erről szól, hogy az egyik többet akar mint a másik.

Az, hogy valaki 25 éves az nem azt jelenti, hogy nem lehet szeretett hiánya?! Láttad hogy egy puszinál vagy az ölelésen kívül tovább fajult a dolog? Mert ha igen akkor jogosan tetted fel a kérdést, mert a "barátod" barátnője.

Külföldre kiment 1-2 hónapot dolgozni- beszélsz vele mindennap vagy beszámol arról, hogy mit csinál munka közben vagy után? Lehet, hogy ő is hasonló dolgokat csinál, csak azt nem zavarja senki mert nem látja semmi ismerős. Soha nem lehet tudni, főleg, ha neki is „szeretett hiánya van”. Könnyű mindig a nőket megítélni, de a fiúk sem sokkal jobb!

2012. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Figyeljetek, nekem semmi közöm ehhez a vitához, és meg tudom érteni mind a két felet. De, hogy a kisfiú issza meg a levét, az biztos. Most még csimpaszkodik az anyjába, de lesz ő még dacos 2 éves, csúnyán vissza fogja ezt nektek fizetni, és meg is fogjátok érdemelni, ha nem tudtok felnőtt emberként viselkedni.
2012. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ácsi :)


Nem azt mondtam h nem lehet szeretet-hiánya! Az nagyon sok embernek van, az természetes dolog!


A lány nem dolgozik mert nincs ki vigyázzon a kicsire. De ezzel még nem is lenne gond.


Igen 8 éve ismerem őket, és igen mindent elmesél vagy ő vagy az anyja akinek mindent elmond. Igen le is fekszik velük, szex is van, csakhát sűrűn váltogatja a partnereit...Mert még ha 1 szeretője lenne....akkor azt mondanám..okés belefér...de így h nem is egy és nem is 2...

2012. júl. 18. 09:57
 16/19 ASOT ***** válasza:

ajjajjjajjj!


Ez azért így már más!

Ez sehogy sem jó semmit jót nem tudok róla mondani.

Talán igen, annyi, hogy ha csak 1 pasival lenne mindig, de az sem elfogadható részemről. De az még úgyahogy elmegy...

De yg semmikép.

2012. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ASOT ***** válasza:
Amúgy nem tudom mi a szereped ebben az édes 3-as (vagy 4-es 5- ös 6-osban) De szerintem hagyd a fenébe és tipli!
2012. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az nem lehet kifogás, hogy szeretethiánya van.

1-2 hónapot miért is nem lehet kibírni?

A szeretethiánynak sok köze nincs a szexhez, persze a szexben is jó esetben megkapja az ember a szeretgetést.

Rendszeres szexuális élet mellett is lehet valakinek szeretethiánya, ha nem kap kellő figyelmet, néha egy ölelés, egy puszi, egy kedves szó, egy dicséret csodákra képes.

1-2 hónap nem a világ vége, a szeretetet megkaphatja a kisfiától, a szüleitől, a nemi vágyát meg le tudná csillapítani magának is, ha így akarná.

2012. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Akor meg felesleges volt neki a gyerek, ha nem tud ennyi idősen megmaradni a seggén és lenyugodni! Az ilyen nő megérdemli, hogy összesedjen valamit! Ezektől a nőktől rosszul vagyok! ......
2012. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!