Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy tipikus bulizós lányról?

Figyelt kérdés

16 vagyok és megvallom eléggé mértéktelen. Sokat éjszakázok, kocsmázok és van amikor nagyon berúgok vagy kiütöm magam. Van,amikor hányok, vagy olyanokkal kavarok, akikkel nem is akarok. De amúgy teljesen normális, kedves csajszi vagyok...

Erről (főleg pasik) mi a véleményetek?


2012. márc. 1. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát én nem ítéllek el ezért, azt csinálsz, amit akarsz, de nekem biztos nem kellenél.. max. egy körre...
2012. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy tipikus bulizós lány.
2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy... belefér, én csak azért féltelek, hogy nehogy "kiégj" megárthat a sok éjszakázás. Fizikailag is, meg lehet pár élmény lelkileg is. Ha függsz attól, hogy kiüsd magad az sem jó. Meg bármi lehet veled, egy tök részeg, esetleg még jól is kinéző 16 éves lány.... nem egy életbiztosítás :D


Egyébként, pasiként, nem ítéllek el ezért. Sőt, egyszer buliznék veled szívesen! :D

Ha a barátnőm lennél, azért biztosan megjegyezném, hogy fogd vissza magad, meg persze elkísérnélek, ha csak lehet.

2012. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
erkölcstelen
2012. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. igazán édes vagy! :)


Na ettől az erkölcstelen jelzőtől félek... nem vagyok rossz ember. Tényleg jószívű,jólelkű vagyok, de vad és könnyen elszalad a ló velem. És én nem akarom javítani a képet, de én nem szoktam pettingelni és összefeküdni mindenfélével. A párkapcsolataimban nagyon komoly vagyok és a mindennapi életben alapjába véve. Csak,amikor jön az este.

2012. márc. 1. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:

valamikor ki kell bulizni magad! ;))))))

és inkább most, mint majd huszonévesen a főiskolán legyé mindneki nikije (csak egy példát írtam)...:)

2012. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egy percig sem bírnék éjszakázós, bulizós lánnyal járni, legyen akármilyen édes kis mókuska. Mivel hasonló a hasonlóban oldódik ugye.
2012. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
zsák a foltját megtalálja,az biztos :)
2012. márc. 1. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet csak azok tesznek akik annyira unják magukat,hogy kiütik magukat. Ha nem így van bocs.
2012. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne ezzel baj ha nem kavarnál mindenféle jöttmenttel. Legyen annyi méltóság benned hogy nem adod magad könnyen.


Van egy lány ismerősöm aki szeret bulizni, szeret inni és szinte minden bulin részeg, DE nem erkölcstelen. 2 éve van barátja aki az egyik legrégebbi haverom.

Ez a lány amúgy tök jó fej, jókat lehet vele bulizni és nem nehéz rávenni hogy menjünk el szórakozni, a barátját viszont nem mindig lehet. :)


A bulizós lányokról mindig megvolt a véleményem de benne kellemeset csalódtam.


Azt tudom tanácsolni neked hogy a piálásból vegyél vissza és legyen tartásod a fiúk előtt.

2012. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!