Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel pár hónapja ismerkedtünk meg találkozgattunk és úgy tűnt lesz is valami..csak nem jöttünk össze mert nem volt ideje(ez igaz).aztán később úgy döntött hogy nem kell neki barátnő most már pedig csak haverként kezel. én viszont még mindig szeretem és nem tudom elfelejteni, beleszerettem, elmondjam neki, ? 21-22 évesek.
2012. júl. 18. 09:45
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem maradjatok meg haverként, aztán úgyis alakul a dolog. De most ne mondd meg neki. Gondolom lépne, ha többet akarna. Bár' nem tudom mennyire bátor. :P :)
2012. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem fog lépni, annyira ismerem :) csak nem bírom én ezt így, el szeretném érni hogy ismét közelebb engedjen magához úgy mint egy barátnőt, csak nem tudom hogyan :|
2012. júl. 18. 09:50
 3/5 anonim válasza:
Pedig ha nem akarja, akkor nem fog menni! Vagy ha nagyon ügyes vagy :P és kitartó!
2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El ne mondd! Szerintem pislogna mint hal a szatyorban. Én fordított esetben sem szeretnék ilyen szituációban lenni. Mert megijedek attól, hogy egyből szerelmes én meg gyakorlatilag most nézek úgy rá először mint férfira. Ha csak barátként tekint rád valaki, attól nem lesz jobb ha kiöntöd a szíved. Ha nem antiszociális fajankó egy idő után úgyis érzi te mit akarsz tőle, vagy veled mit lehetne. Ha nem töketlen és látja benned a nőt(nem csak mint barát) lépni fog.
2012. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apró jelzések, üljél szorosan mellé, csavargasd a hajadat...
2012. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!