Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban ismerkedtünk meg, akkor nem volt nehéz dolgom tudtam tetszek neki és 1 hónapnyi udvarlás után elkezdtünk járni. Nagyon szerettük egymás, sok mindent megosztottunk a másikkal, komoly kapcsolat volt. Időközben volt egy másik lány(legyen a neve B) akinek tetszettem és chateltunk, amire barátnőm rájött és megkért, hogy hadjam abba, én pedig hallgattam rá. Teltek a hónapok és úgy éreztük kapcsolatunk romlik (ma mar tudom elég lett volna egy kis szünet).Egyik nap B hosszú idő után rámír és újra beszélgetünk, barátnőm megtudta és szakít velem, ami engem hidegen hagyott és összejöttem B-vel. A szakítás után 1,5 hónappal rájöttem mekkora butaságot követem el és, hogy én meg mindig őt szeretem, amit meg is mondtam neki (szeretnem újra kezdeni megbántam sokat tanultam szeretem blablabla)de o jelenleg nem szeretne újra kezdeni, elvezi a szingli életet, és nem tudna mar ugyanúgy szeretni mind régen. 4 hónap eltelt a szakításunk óta, de nekem nincs olyan nap mikor ne rá gondolnék, nagyon szeretem vissza akarom szerezni. Van rá esély? Létezik, hogy teljesen kiszeretett belőlem, pedig kevesebb mind fel éve teljesen oda volt értem? Előre is megköszönök minden választ, tanácsot.

2012. júl. 14. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hat persze, hogy letezik amugy sok a fel ev
2012. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már kiszeretett belőled.

Nincsenek közös ismerőseitek akiktől esetleg megtudnád érdeklődni, hogy mit gondol rólad most a lány?

2012. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok es atmentem ezen, tapasztalatbol mondom, en vagyok a lany es kiszerettem belole
2012. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor úgy latszik vége :/ azért köszönöm
2012. júl. 15. 04:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 1 hónapja beszélgetünk, picit ittunk és elkezdtünk összemelegedni (smároltunk csak) és együtt is aludtunk. Azért gondolom ha ebbe belement talán meg érez valamit irántam csak fel , mert nem akar újra csalódni bennem.
2012. júl. 15. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!