Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajaj4183 kérdése:

Hogyan hódítsam vissza a barátnő szerelmét/ szeretét? 1

Figyelt kérdés
év 5 hónapja lenne ma hogy eggyütt vagyunk barátnőmmel ő 16/L én 20/F vagyok. Tegnap este szakítottunk barátnőmmel márpedig azért mert őszerinte nem érzi azt hogy szeretne mint egy kapcsolatban lennék! Ez abból is alakult ki hogy van egy srác akibe szerelmes de ő messze lakik innen de lehetőségük is adodhatna rá hogy összejöjjenek mivel az apukája ott él ahol sárc onnan ismerik egymás már lassan 3 éve ha nem több de mivel messze vannak nem tudta volna elképzelni hogy eggyüt lehessenek most nagyon szerelmes bele és ugy érzi hogy nem szeret engem! Ezt az egész dolgot 3 nappal ezelőtt megbeszéltük mondta hogy szeret és nem akar elhagyni de szerelmes a srácba vele is szivesen együtt lenne kipróbálni mien vele a srác viszonozza mert ő is szerelmes bele de a srácnak is van csaja de nem tudja mit tegyen mert a sráccal való kapcsolatban sok a HA MERT LEHET HA ÖSSZEJÖNNEK AKKOR BARÁTOK SEM MARADNAK UTÁNNA és engem sem akar elhagyni mert nem akar elveszíteni, de kozben engem sem akar kizárni az életéből mert szeret most 2 napja írta hogy szeret csak ugy de tegnap este elmentünk pizzázni és én hülye felhoztam egy olyan hülye dolgot hogy én is voltam szerelmes másba míg mellette voltam de nekem sikerült irányítani az érzelmeim de ez kamu volt és megbántottam mert elkezdtem mondani hogy a másik csaj csinos idősebb okosabb bölcsebb stb. Elmondtam este neki hogy ez az egész kamu mert csak segíteni akartam neki hogy tudja mit is akarjon de ő akkor is azt mondja hogy nem látja értelmét hogy együtt legyünk mert nem érzi hogy szeretne mint PÁR-T! És mivel én tegnap azokat a dolgokat mondtam neki azt mondta volt ideje elgondolkodni és nem látja értelmét hogy együtt legyünk ha nem szeret ezt aláírom de ez így fura hogy egyik nap szeret másik pillanatra meg elmúlik! Szerintem még szeret! Tudom nagyon megbántottam de szeretném vissza hódítani mert szeretem! Nem tudom mi tévő legyek hogy hódítsam vissza! Este még annyit írt mikor beszéltünk hogy függetlenül attól hogy most összejön a sráccal vagy sem akkor sem akar most velem maradni mert nem érzi hogy szeretne (eelmúlt ) de ne mtudom tényelg hgoy vna ez hogy 1 i knapról a másikra csak ugy nem mulik szerintem az is benne van hogy megbántottam nagyon azzal amit mondtam!
2012. máj. 16. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Felesleges ez után a csaj után futnod.
2012. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
másba szerelmes és vissza akarod hódítani.én sosem lennék másodhegedűs!
2012. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, kétlem hogy komolyan szeretne ha másik sráccal is összejönne. Lehet hogy szeret barátsággal de hogy nem szerelmes beléd az teljesen biztos. Inkább lépj tovább!
2012. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
POntosan miért is gondoljátok hogy ne fussak utánna ?
2012. máj. 16. 14:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt azért megérthető hogy ha valaki szerelmes akkor meginog igaz fiatal és lehet sőt biztos nem tudja még ezt normálsian kezelni! De ez tényelg furcsa hogy azt mondja hogy nem szeret 2 nappa lezelőt meg tegnap is moondta hogy szeret o.O most meg ami történt állítolag eltudott gondolkodni hogy nem szereto.O
2012. máj. 16. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
mi csak téged akarunk kímélni,de ha akarsz fuss utána,hátha beléd szeret:)
2012. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez kedves hogy engem kímélnétek :)) De igazából tényleg olyan kapcsolatban voltunk hogy mindent megbezséltünk örömöt fájdalamat bánatot családi gondokat egyszóval mindent ! még ma úgyis bezsélek vele :D szóval még én kiderítek egy két dolog ;) csak aki átélt hasonót annak mi a tapasztalata :)
2012. máj. 16. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
én átéltem,igaz nem úgy hogy másba volt szerelmes a lány,de 8 év alatt volt 3 szakítás.nagyon szerettem őt és elvileg ő is engem,de ami egyszer véget ért az már amúgy sem lesz olyan mint volt,pláne ha van egy 3. személy is a dologban.ezért írtam hogy szerintem hagyd a dolgot.legközelebb én sem csinálok ekkora h.lyeséget hogy újrakezdek egy kapcsolatot,én is tanultam a dologból.de úgyis te fogsz dönteni és nem az alapján amit én leírtam:)
2012. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
PErsze nem az alapján mert ahány emebr annyi féle döntés és érzés az érzések sosem ugyan olyanok de leht megfogja bánni kitudja egyszer már mi is szétmentünk (szünet) 1 hétig tartott első pár napban mentem utánna azt leszartam és visszajött ! a sráccal egyébként nem tudna tényelgesen lenni max cska nyárra 3 honap mert apujához nem tudna még felköltözni anyuja nem engedné ...
2012. máj. 16. 15:20
 10/13 anonim válasza:
igazából idővel ráfog ébredni, hogy te vagy az akivel boldog lenne, és hidd el, két kézzel fog utánad kapkodni. mindenkinél van csinosabb, okosabb stb stb. de az, hogy valaki kedves, mint egy barát és helyes, az nem azt jelenti, hogy mellette boldog lenne! : ) össze van zavarodva, mivel gondolom nagyon bejön neki a srác. semmiképp ne hagyd, hogy ellaposodjon a kapcsolatotok. mindenképp bezsélgessetek, találkozgassatok, mivel te írtad azt, hogy mennyire kijöttetek egymással. mindent megbeszéltetek, ami azt jelenti, hogy köztetek nem csak testi kapcsolat van, hanem lelki is. ami azt gondolom nagyon fontos! :) és nem biztos, hogy ezt a srác meg is tudja neki adni. kezeld úgy mint egy átlagos lányt, és rabold el újra a szívét. :) ne add fel semmiképp! :)
2012. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!