Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ezzel mit akar?

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel jártunk csak vége lett és azt kérdezte hogy barátok mondtam hogy oké barátok . tegnap beszélt tellón egy gyerekkel aki azt hazudta hogy szeretem ő megmondta h már vége és ha hazajön kitépi az össze hajam meg akárhány barátom lesz megveri vagy ha nem tudja akkor megvereti meg fenyegetőzik .. mondtam ha baja van nekem mondja mire ismét elkezd kiabálni meg megakar verni mindenkit -,- ez most hülye vagy mivan vele.? régebb nagyon nyugis volt. mostmeg rá sem lehet ismerni ...

2012. júl. 18. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

de nézem mert rossz helyre írtál itt egész más témáról van szó, és full nem számítottam ilyen kérdésre.

Dilis a volt barátod. Orvosi eset.

2012. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!