Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambi1995 kérdése:

Miért nem jön össze soha? Miben kéne változnom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,de még nem volt rendes kapcsolatom.A családom folyton ezzel jön ..."mi van a pasikkal?" Ettől meg teljesen kiborulok. Pár hónapja nagy változáson mentem át,mert meggyogyultam valamiből,amire az orvosok azt mondták lehetetlen.Lelkileg rengeteget változtam.Régen nem volt semmi önbizalmam,szoval azt megértem,hogy akkor nem volt pasim.De most már más vagyok..Nem az a gond,hogy nincs jelentkező,mert van,nem is kevés...:/ Sajnos nekem egyik se jön be.Nem hiszem,hogy túl válogatós lennék,mert mindig is a belsőt tartottam fontosabbnak. Szóval ezeknek a kevésbé helyes pasiknak is mindig adtam esélyt,de az első randi után mindig ugyanaz az érzés fog el :" nekem nem kell ez a srác ". Egyszeruen azt érzem,hogy NEM.Ha meg valakihez nem vonzódok,akkor minek erőltessem?

Ha viszont nekem tetszik meg valaki,akkor az se szokott összejönni.Miért?Mert aki nekem tetszik,az meg észre se vesz....A környezetemben ugy veszem észre,hogy ez olyan egyszeru..egy lány és egy fiu megismerkednek valahol,a srác elhívja randizni,jol érzik magukat egymással aztán egymásba szeretnek és mindenki boldog.Nálam miért ilyen bonyolult?


2012. júl. 18. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szegény :) örülök ,hogy meggyógyultál merre laksz? :)
2012. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a te életedben is el fog jönni a pasi és a pillanat:)
2012. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát pedig, az alapján amit leírtál válogatós vagy, attól még hogy adsz esélyt az vagy, mind1, hogy randival vagy randi nélkül, de szortírozol, am ezzel nincs baj, csak a fenti probléma a mellékhatása, de rád talál a szerelem, csak több idő kell neki
2012. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony, megismerkedik két ember, időt töltenek együtt, ismerkednek, és kialakul, ha olyan jellemzőkkel rendelkeznek, amelyek a másikból kiváltják a szerelmet. Olyan férfival kell összeakadnod, akivel kölcsönösen kiváltjátok egymásból ezt az érzést.


Hogy ilyen mikor jön, azt nem tudhatod előre.

2012. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár honapja meggyogyultam, rengeteget változtam. 'és még mindig nem tolonganak a f-k. Türelem!!! Igyekezz esélyt adni sok f-nak. Biztosan lesz megfelelö is.
2012. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok:) hát probálok nem válogatós lenni..meg változtatni a hozzáállásomon,de valahogy ez nem jön össze :) mindegy,azért nem adom fel..csak egy idő után elkeserítő tud lenni..
2012. júl. 18. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy nem is kevés jelentkező van. A nem kevés az sok. És ha neked a sokból egy sem jön be, akkor benned van a hiba! Nyilván nyápic vagy. xD
2012. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a kornyezetem szerint is elég ....a felhozatal..:D biztos bennem is van hiba..de azért vannak határok :DDDDDDD xD
2012. júl. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!