Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttél már össze olyan valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze olyan valakivel, aki mindig is akart tőled valamit, de te szigorúan barátként tekintettél rá és meg is beszéltétek, hogy nem lehet köztetek semmi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, jöttem ... és már évek óta boldogan élek vele :))

19/L

2012. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért gondoltad meg magad, hogy mégis többet szeretnél a barátságtól?
2012. júl. 16. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nem jöttem össze senkivel sem igazán, csak egyszer ismerkedtem személyesen.

19/F

2012. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19/F!!! Te már odaírtál egy szexualitásos dologhoz is..:D minek írod ha ne tapasztalod? :D
2012. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban írtam már más kérdéshez is.

Hogy miért? Mert érzem, hogy el kell mondanom.

2012. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer megdugtam egy csajt, aki évekig tepert utánam, de csak barátként kezeltem. Azzal győzött meg, hogy az érzelmeit félre fogja tenni, és csak szeretők leszünk. Oltári béna volt a csaj(pedig a teste jó volt). És totál megbántam hogy lefeküdtem vele. Természetesen nem lett folytatása.

Nem véletlen az, ha valakitől nem akarsz semmit, hiába akar tőled a másik. Az ilyet megérezni, hogy úgyis rossz partner lenne.

2012. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig az elmondottak alapján mégis van ilyen. Csak nem értem mi az oka.
2012. júl. 16. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem rég hasonlóan jártam én is, viszont akkor én voltam a szerelmes és a lány mindvégig bizonytalan volt az érzelmeit illetően, ami szakításkor derült ki. Nagyon beleéltem magam a dologba, szinte már elképzeltem vele a jövőt, pedig csak kétszer találkoztunk személyesen..., még csók sem volt. A "szakítást" követően napokig magam alatt voltam, de már szinte nem is gondolok rá.


(A 19/F)

2012. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!