Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy rajta kívül ez senkit nem zavar, és nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Barátom(17) duci gyerek volt, de ahogy nõtt ès magasabb lett már egyáltalán nem az. Sajnos õ ezt nem így látja. Pl ha a hasát piszkálom azt mondja, hogy kövér. A hasán van 2-3 kiló plusz és nem hiszi el, hogy ez nem zavar, sõt nekem nagyon tetszik. Hogyan tudnám elhitetni vele, hogy semmi bajom a testével? Mivel bizonyítsam, hogy pont jó nekem úgy ahogy van? 16/L

ui. Nem csak én, mindenki azt mondja, hogy nem kövér.


2012. júl. 18. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hiába is fogod neki mondogatni....vagy akkor mond el neki,hogy jó lenne ha tudatosítaná magában,hogy tényleg nem kövér,és jó lenne ha hinne neked....

De hát,én is ismertem ilyen fiút,és addig nincs megállj ilyen esetekben,amíg önmagát el nem fogadja.

2012. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet én is elmondhatnám magamról. A barátomnak tegnap is úgy viccből mondtam, hogy Húsgombóc, s egyből, hogy ő tudja, hogy kövér és, hogy le fog fogyni. Egyetlen fölös kiló nincs rajta, nagyon izmos. Ez az egész pont olyan mint amit a lányok csinálna, nem fogadja el magát. Hidd el, bármennyit könyöröghetsz neki, nem fogja ,,felfogni,, amíg magát legbelül nem fogadja el.
2012. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!