Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, aki nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem akarja saját szájízére formálni a barátját?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, a düh fog belőlem nagyrészt beszélni, de egy olyan témát boncolgatok, ami sokakat érint...


Mi az oka annak, hogy egy nő, akit mondjuk még csak pár hete ismerünk, és még csak most száradt meg a szánkon a "megpróbáljuk együtt?" mondat, már most megpróbál saját elképzelése szerint alakítgatni engem? Ebből persze csodás viták keverednek, mivel én olyan vagyok, aki nem hagyja magát, csak ha jogosnak érzi. De ezeket nem érzem annak. Példák: Mi az, hogy nem barátkozhatok, akivel szeretnék, ha nő, miközben neki van vagy 20 férfi ismerőse? Mi az, hogy nem hallgathatok olyan zenét, amit szeretnék? Mi az, hogy én 24/7 készenlétben legyek, de ha nekem van rá szükségem, nincs sehol? Nem ő (volt) az első nő, és az első eset. Az elmúlt 1 évben csak ilyenekkel hozott össze a sors... Ennyire összetojta magát a világ?


Én persze meg sem szólalhatok, mert azonnal "örihari", meg engesztelhetem hónapokig egy olyan mondat miatt, amiben egyetlen árva szó kétértelmű... Emberek, tök értelmes, 20 körüli, vagy afeletti nőkről van szó a való életben, fene gondolná, hogy ennyire... "ilyenek". Rajtam ül átok, vagy csak totálisan antiszociális lettem, hogy nem hagyom magam, hogy félig-meddig "idegen" kisajátítson magának, és ott használjon ki, ahol tud?


Dögöljek meg, inkább az örök magány...



2012. júl. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó. Ilyen a szerencséd.

Bizonyos értelemben kell csiszolódni a másikhoz, mert kompromisszumok nélkül nem megy. De teljesen feladni önmagunkat sem érdemes.

2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A válaszodból a lényeg:

tök értelmes, 20 körüli vagy afeletti nők..


Igen, ez a kor, amikor a legtöbb nő igen öntudatossá válik, és akkor gyakori ez a viselkedés. Ilyenkor már férjet keresnek, és ha nem vagy olyan, mint amit elképzelnek, elkezdenek megmunkálni.

2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A hideg kiráz ezektől a nőtársaimtól,komolyan!:D

Én pl úgy imádom a párom,ahogy van,még a rossz tulajdonságait is szeretem,mert ettől egyedi.

És nekünk is így volt,hogy alig száradt a szánkra,hogy megpróbáljuk,mégsem akartam már akkor sem változtatni rajta.Annyira tisztelni kell a másikat,hogy nem akarunk rajta változtatni,amelyik nő meg ilyen,hogy ő prédikálhat,de neki nem,az elgondolkodhatna magán.

Szerintem a leírtak alapján jogosan vagy kiborulva.


19L

2012. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 16 vagyok..lehet csak a kor miatt vagy nem tudom.. de sosem próbálnék senkit magamhoz formálni mert utálom azt ha engem akar valaki átformálni..Nem is értem mért teszik ezt az emberek elvégre nem azért szeretünk meg valakit mert olyan amilyen?. A kis hülyeségivel meg a hibáival együtt? Mert hát senki sem tökéletes és ez a formálgatás meg fasság..sosem értettem mért teszik ezt az emberek.. de lehet csak Én vagyok hülye a nőtársaimhoz..
2012. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak oylan alkatok, akik eltudnak fogadni, amilyen vagy...nagyrészt. Vmilyen szinten, amikor már elmúlik a rózsaszín köd, a csaj próbál változtatni, jobb esetben úgy, hogy megmondja, "figyelj kicsim, ez így nem oké, rossz nekem". És ha nem oylan hűde dolog, megteheted, és minden jobban klappol majd.

De hogy mondjak valamit, az ember ilyen, mindig a legjobbat akarja, amije van. És nem önzőség, hanem boldogságkeresés

2012. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfiban ismertem hasonlókat.
2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha szeretek valakit, akkor úgy szeretem, ahogy van :D Barátomnak még a hülye szokásait is imádom. Lehet, hogy egyszer majd idegesíteni fog... Egy kapcsolat azért hosszútávon igényel kompromisszumokat mindkét fél részéről. De van egy határ... Egy bizonyos mérték felett már el kéne gondolkodni azon, hogy tényleg szereti-e az ember a másikat.. ha ennyire nem tudja elfogadni.

19L

2012. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jakoda Annamária válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal és még egy valami. Szokták mondani ellentétek vonzák egymást, viszont az ami előbb vonzó volt, később idegesítő is lehet, ha túl nagy az ellentét és mégsem tudjuk ezt a külömbözőséget tolerálni.
2012. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!