Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Egy hülye k. csög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy hülye k. csög vagyok, állandóan letámadom a barátnőmet. HELP!

Figyelt kérdés

Igazából:Barátaim sincsenek..Senki nem fogad el olyannak,amilyen vagyok,pedig nem vagyok kövér sem,semmi..

Viszont van egy barátnőm,akit NAGYON szeretek..Mindig letámadom valamilyen hülyeséggel..összeveszünk,majd kibékülünk...Ő azz mondja,nem haragszik,pedig tudom,hogy de.

Szeretem...nagyon...de félek,egyszer elege lesz belőlem..

Azt sem értem,miért nem fogad el jóformán senki olyannak,amilyen vagyok..

Valaki segítsen..

Köszönöm!

14/F



#szerelem #veszekedés #sajat hulyeseg
2012. jún. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel szoktad letámadni?
2012. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokmindennel...

Az a baj velem,hogy minden zavar... :((

Jó lenne erről leszokni,de fogalmam sincs,hol kezdjem..

2012. jún. 29. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is kezd azzal hogy ha valami nem tetszik akkor ne tedd szóvá csak azt amit szerinted más is szóvá tenne.Értelmetlen vagy kicsi dolgokon nem érdemes veszekedni főleg hogy ha nem szeretnéd elveszíteni. És mond az neki többször hogy szereted. (első voltam)16/L :)
2012. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Öszintén megmondva bajban vagy..! Probál ne mindenért kiakadni. Gondold át, nincs értelmd mindenen felhúzni magad. 1 jó tipp:mielött bármit is szóvátennél nézz a szemébe a b.nődnek. Engem az mindig megnyugtatott, és higadtan tudtam a dolgokat kezelni. Rajtad múlik hogy menyit tudsz változni! 15/F
2012. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Röviden: tanuld meg befogni a pofádat.

A hosszabb változatot pedig már elöttem leirták.

2012. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!