Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet a következõ:

6.-as fiú vagyok, nem túl helyes viszont elkezdtem növeszteni a hajam meg olyan justin bieberesre fésülni, plussz szinte csak DC cuccokban vagyok (+fullcap).

Ma kint voltam délután haverral, biciklivel mentünk épp valamerre, és akkor jön két 5.es lány az iskolábol, akikkel nem vagyunk köszönõviszonyban, viszont mind2 rámköszönt, nem nem a haveromra, õ valamennyivel mögottem jött. Mikor egy olyan 10 körül hazajöttem felmegyek facebookra és.mindkét lány lájkolta a profilképemet + az.utolsó cuccost a falamon.

Most ez jelenthet valamit és igazán lehetnék férfi és ráírjak a szebbikre, vagy haggyam?



2012. júl. 19. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát írj rá!
2012. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól bökd meg mindkettőt
2012. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha úgy nézel ki mint Justin Bieber akkor férfi már nem lehetsz
2012. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De most komolyan:D Meg ha irok.neki akkor mit?

( Mellesleg azert írtam h jbsre mert a b*uzisat nem fogadta el:d de mondjuk végülis pont ezért csinálom szóval új kérdés h nyissak felé, eddig 2 nem túl szép barátnõm volt de azok.nem is voltak feladatok)

2012. júl. 19. 00:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Justin Gayberre akarsz hasonlítani irány egy nagy túra a sivatagba. Ott kapsz elég homokot.
2012. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj rá, semmit nem veszíthetsz. ;)
2012. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A csajok imádják a dzsásztin bíbert(főleg az 5.-esek), szal most biztos rád kattantak.
2012. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
12-13 évesen nem lehetsz igazán férfi SEHOGY
2012. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akar a halál hasonlítani, de hát ha egyszer ez kell...
2012. júl. 19. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Írj rá,de csak az egyikre :)

És legyél kedves mindkettőjükkel,de aki jbban bejön,azzal még kedvesebb.

2012. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!