Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy belém tudna szeretni, (így, feltételes módban, ) akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Szeret vagy nem?
2009. júl. 14. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hogy kedvel és akar még valamit!
2009. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy kedvel, bejössz neki. De mivel még nem ismer annyira, még nem szeret. Viszont ha több időt töltenétek együtt, jobban megismerne, és elképzelhető hogy még beléd is tudna szeretni.
2009. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Meg akar ismerni, fel kelteted a figyelmét, kíváncsi rád .. .............. vagy csak...
2009. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nekem amikor kb 5 éve ezt mondta egy srác akkor 2 hét után ugy lelépett h másfél évig szenvedtem :D


de az hülye volt,ugyhogy szerintem akar tőled erősen valamit :)

2009. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ááá kirúgtam. Mert utána azt is mondta hogy van vkije...

:(( Én hülye meg szerelmet vallottam neki.Utána kirúgtam.Nem vok normális...Jól tettem?

2009. júl. 14. 14:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez tipikus csajozós, ágybavivős duma!
2009. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

sejtettem. Mert ha van csaja de ezt mondja,akkor csak lefektetni akar,nem? Most nagyon cikinek érzem hogy elmondtam neki h szeretem. Viszont volt bennem annyi büszkeség hogy elküldtem.

Nem kapott meg.Szerintetek fog még jelentkezni?

2009. júl. 14. 16:13
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben annak örülnék, ha soha többet nem jelentkezne. De amugy nem lehet tudni, hogy hogy állt a barátnöjével, szóval az is megeshte hogy jelentkezik csaj nélkül :)
2009. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy, az hogy van barátnője még semmit nem jelent, lehet már tökre nem érzi jól magát a kapcsolatában, csak még nem szakítottak...Lehet pont te segíthetted volna hozzá, hogy meg merje tenni azt a lépést.
2009. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyu, ha úgyis téged akar, akkor szakít a barátnőjével és másnap ott fog virágcsokorral kopogtatni az ajtód előtt. ha meg nem, akkor hagyd.
2009. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!