Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 körüli nők hány éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli nők hány éves a célcsoport?

Figyelt kérdés
Célcsoporton azt értem, akivel, ha emberileg is bejön, belemennétek hosszútávú kapcsolatba.
2012. júl. 19. 11:44
1 2
 1/12 Zsocca ***** válasza:
59%
Én 17 voltam a barátnőm pedig 28 és elég sokáig együtt voltunk :)
2012. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28-nagyon max 35 (de csak nincs gyerek, volt feleség)
2012. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
'ha' nincs...így értettem (26N)
2012. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy ezért is írtam, hogy ha amúgy megfelel. Nem képzelem, hogy a kor elegendő, de mindenki más tűréshatárok között mozog. Mondjuk a 28-17 nem gondolom, hogy mindennapos, de ettől még érdekes. :)
2012. júl. 19. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
érdekes a "ha nincs gyerek, volt feleség" megjegyzés... Ezzel a logikával kinek kellenek a kisgyerekeks, egyedül álló anyukák????
2012. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy nekem a célcsoport mindig a MIN.3-5 évvel idősebb férfiak voltak, aztán megismertem egy velem egy korút, és beleestem.

Szóval ezek tényleg csak számok...

23N

2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
51%
Erdekes az, hogy nem egy 29-30eves nonel lattam ,hogy fiatalabbak is szobajohetnek. Mig ez 20-22 eves korba ritka, hogy a lany az idosebb.
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 28-36 független,egyedülálló,nem anyuci kicsi fia férfiak az "ideáljaim".Gyermek nem gond,sőt,ha egyedül neveli az nálam plusz előny,mert sok mindenre rá lehet abból jönni.De a mindenbe beleszóló volt feleség viszont akadály.Ha gyermek miatt baráti kapcsolatot ápolnak,az nem zavar.Nyilván,megbíznék benne,másképp nem lenne a párom.

Független 26/N

2012. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen kisgyerekes, egyedülálló anyukát sem állt szándékomban megbántani! Természetesen ők is kellenek majd valakinek! "Ha nincs gyerek, volt feleség" ezalatt azt értettem, hogy alapvetően a legtöbb ember ha még fiatal és csinos vagy vehetünk egy egyedülálló nőtlen férfit is, saját családot szeretne, ha ez nem jön össze, akkor belemegy egy már családossal, vagy ha nagyon szerelmes. De az alap felállás többbnyire az, hogy a fiatalok egyedülálló, gyermektelen partnerrel képzelnek el közös jövőt. Mi ebben a furcsa? 26N
2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsocca ***** válasza:
45%
Nem tudom mért lenne érdekes hogy 17 évesen 28 éves barátnőm volt és minő érdekes nagyon jól megvoltunk még egy időre össze is költöztünk
2012. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!