Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év körüli fiúk gondolkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év körüli fiúk gondolkodnak már a családalapításon? Nem egyből természetesen, de gondolkodnak rajta, hogy jó lenne egy kisbaba? Hogy a párjukat (az akkorit) elveszik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom, de gondolkodtam rajta.
2012. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki belegondol néha a jövőbe élképzeli az aktuális párjával ez normális de az esetek többségében egy 17 éves srác ha tervez is ugy sem azzal a lánnyal fog maradni mire család alapitásra kerülne sor.
2012. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm de a gyereken már gondolkodtam csak hogy ez nagy felelősség inkább várok még.

17/F

2012. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy hazafelé jövet láttam egy aranyos kislányt aranyos anyukával, és megjegyeztem magamban, hogy remélem nekem is majd ilyen aranyos lányom lesz! De ennél komolyabban még nem gondolkodtam ezen.17 f.
2012. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd 10 év múlva meg azon fogtok elmerengeni, hogy milyen jó volt ilyenkor :D
2012. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!