Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit csinálna ha házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit csinálna ha házasságban vagy párkapcsolatban a párotok akár heteroszexuális akár homoszexuális kapcsolatban ezt tenné?

Figyelt kérdés

Ha ti kimennétek aludni mert csajotok vagy passzívotok beszél barátaival és arra ébrednétek hogy ököllel ütne titeket.


2. Ha ti vinnétek ki az ételt és a hófehér padlószőnyegre véletlenül kiöntenétek a lecsót, és a csajotok vagy passzív felállna és elkezdené ököllel csapni fejetek a tányérba majd kimenne de úgy hogy előtte rátok zárná az ajtót lezárná az áramot és elvenné a telefonotokat .


Komolyan véleményeket szeretnék????,


2012. júl. 6. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdésért de egy könyvbe olvastam és én megfordítottam a dolgot.
2012. júl. 6. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen okokból tanultam önvédelmet és küzdősportokat.

Szóval (és Gyilkos elmék óta tudjuk...) : ADDIG ÜSD, AMÍG MOZOG!!!

Aztán menekülj. Lehetőleg gyorsan. És ez most a komoly véleményem, ha véletlenül ennyire félreismernék valakit, hogy kiderüljön utólag, hogy erőszakos, és verni akar, akkor ő legyen az, aki meglepődik, hogy nem olyan könnyű engem elp.icsázni.

21L

2012. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most pont úgy fordítottam meg hogy a nő verné meg a férjet :)
2012. júl. 6. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Áhh bocs, és tényleg, úgy látszik, nem tudok olvasni. :D

Ezesetben elgondolkoznék, hogy miért is verem én az uram? XD

2012. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!