Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban, házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban, házasságban levő pasik! Bepiált állapotban, amikor bátrabbak vagytok, szoktatok más nőknek (ismerősöknek) nyomulni neten és olyanokat írni, amit amúgy józanul sosem tennétek? (pl. kívánlak, meg hasonlókat, durvábbakat).

Figyelt kérdés

Azt olyankor komolyan is gondoljátok?

Nem tartotok attól,hogy pl. a párotok megláthatja és következményei lehetnek?

Kort is írjatok, kérlek.


Az én párom,ha iszik valamennyit,olyankor nagyon durvákat írogat női ismerőseinek...késztetést érez olyankor,hogy minden nőnemű ismerősének nyomuljon,flörtöljön..Persze,azzal magyarázza,hogy nem volt józan és hogy mennyire szégyelli magát.De következőkor ugyanazt teszi.


2012. júl. 17. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Khm... Minek nézed te a pasikat? Nem mind alkoholista, hogy otthon igyon... A többség ha iszik akkor nincs a közelében gép, net meg pláne. Akkor élőben nyomják, arról meg csak ő tudhat.
2012. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, amit az előző írt. Mondjuk én nem voltam részeg már vagy 10 éve, spicces is elég régen, de olyankor felbátorodik az ember, ez tény. Régen emlékszem, hogy a legjobb nőket úgy szedtem fel, hogy volt bennem "üzemanyag", mert józanul oda sem mertem menni hozzájuk. Mondjuk én nem értem, hogy

1.) miért maradsz egy olyan pasassal, aki rendszeresen iszik és nem keveset, és

2.) ennek hatására ráadásul más nőkre nyomul.


(30 é nős férfi)

2012. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem iszom egy korty alkoholt sem úgyhogy ennek hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni, de elég undorító hogy ezt műveli, helyedben más keresnék.
2012. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha hűséges az ember, akkor meg sem fordul a fejében - sem részegen sem józanul - hogy más lányokkal flörtöljön...


Ha meg iszik, az egy - szintén komoly - probléma...


Az ilyen ember szerintem soha nem fog megváltozni, mert benne van a génjeiben (ez már bizonyított) a "hűtlenség"...

2012. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bátor vagyok én józanul is, de tudom, hol a határ. Inni pedig nem szoktam.
2012. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szoktam otthon inni, főleg nem a gép előtt! Együtt élünk a párommal, de ha már annyira rámjön, hogy "én most inni akarok" (kb fél évente), inkább elmegyünk a kollégákkal valahová. Éjjel meg szépen csendben becsusszanok az ágyba. :)
2012. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem mindennapos szeszelő,nem alkoholista.Csak most szabadságon van,ilyenkor kb. 2 naponta megiszik 1-2 sört,vagy egyebet,esténként.És általában éhgyomorra,mert nem szokott vacsizni, és akkor kissé a fejébe száll a pia.

A kérdés lényege,hogy spiccesen szoktatok más nőknek nyomulni neten és olyanokat írni, amit amúgy józanul sosem tennétek?

2012. júl. 17. 09:27
 8/9 A kérdező kommentje:
..ja és ha igen,előfordul a durvább nyomulás,azt komolyan is gondoljátok,vagy másnapra el van felejtve?
2012. júl. 17. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy részeg ember mindig őszinte!


Ez az eset nálam a nem tolerálható esetek közé tartozik. És az nem kifogás, hogy csak akkor szokott nyomulni, ha iszik és részeg!

VAgy lehet, hogy pont ez a kifogás. Ráfogja, hogy részeg és akkor már nyomulhat nyugodtan? Ezt én nem tudom bedolgozni...

2012. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!