Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy megvisel a szakítás, holott én kezdeményeztem, ugye?

Figyelt kérdés

18/L vagyok,az exbarátom 21/F,majdnem 2 évig voltunk együtt,mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata. Kb. 10 hónapig rózsaszín köd volt,aztán rengeteg veszekedés és majdnem-szakítás,de kitartottunk,végül az utóbbi pár hónapban már egyre nehezebben viseltem el a dolgait. Próbálkoztam azzal hogy beszéljük meg a problémákat de vagy elterelte a témát vagy mikor adtam neki pár napot hogy gondolkozzon rajtunk,mikor ismét találkoztunk és rákérdeztem,azt mondta hogy elfelejtette mit akart mondani.


Rengeteg mindent tudnék írni hogy mennyi rossz,idegesítő dolga volt és mennyit csalódtam a kapcsolatunk alatt de akárhogy is veszem,szerettem őt és sajnálom amit tettem vele de muszáj volt :/


2012. júl. 19. 12:25
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem normalis, 6 honapja szakitottam az exbaratnommel de nincs olyan nap, hogy ne gondolnek ra. S szinten en szakitottam. Vannak olyan dolgok amiket csak te ertesz, s hoztal egy dontest ami abban a pillanatban a legjobb dontesnek tunt. Idovel majd jobb lesz..
2012. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megvisel, elvégre két évig az életed része volt és most nagy hiány lesz a helyén. Ez teljesen normális, az idő majd segít gyógyulni. Viszont nem javaslom, hogy túl gyakran beszélgess-találkozz vele, az csak elhúzza ezt a folyamatot.
2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Átéltem már azt is ha szakítanak velem, azt is ha én szakítok és az utóbbi jobban megviselt. Az hogy egy ember akit gyakorlatilag szeretek, az életem része, csak már nem volt érdemes folytatni, az én döntésem miatt maga alatt van, és sír, kegyetlen elviselni. Főleg ha nem tudod hibáztatni semmiért. Nyilván mindenki azt mondja hogy annál nincs rosszabb ha veled szakítanak, de mondom mivel már átéltem mindkettőt hosszú kapcsolat után, szakítani nehezebb..
2012. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 19. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első hosszú kapcsolatomban is én szakítottam, mégis nagyon megviselt. Sírtunk mindketten, de mégis így döntöttünk.

Az "elsőt" sosem fogod elfelejteni. Idővel a rossz emlékek megszépülnek.

2012. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!