Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym0117 kérdése:

Van még remény?

Figyelt kérdés
3 évesek lettünk, én 18 ö 19. Évfordulónkon, vacsi, séta, romantika. Rá egy héttel szakított, azt mondta nem szeret.. Anyukámnak azt mondta, elfáradt, és idöre van szüksége. Igen,hibáztam, hívtam, kerestem, nem hagytam levegöt neki. Rájöttem, de már késö.. A búcsúzáskor azt mondta, nyugodjak meg, bármi lehet még, lehet megkeres már másnap, vagy egy hét múlva.. összezavart .. Most akkor mit is akar valójában? Már az elsö este hívott, hogy hiányzom neki..stb. ( együtt laktunk 8 hónapja) Úgy érzem Õ sem tudja mit akar.. Én nem hívom, nem keresem, várom, hogy hiányozzak neki. Kedden találkozunk, hozza a cuccaimat.. reménykedhetek még, hogy 'csak' besokallt, és azért tette ezt..? Teljesen összetörtem, Õ a mindenem! Megõrülök!!! Mitévö legyek?

2012. júl. 18. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a találkozásnál őszintén ezt a dolgot! Az őszinteség mindig beválik! (:
2012. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tettél rosszat azzal hogy "szeretted". Ne aggódj. Felesleges. Vedd el a cuccaid, és várd ki, hátha keresni fog. Ha nem, akkor pedig egy hét után érdemes volna nyitott szemmel sétálnod.
2012. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 3 hétbe sok veszekedés volt, azóta pedig csak a rosszra gondol. Félek, hogy az õszinteség nem sokat érne most.. Köszönöm, hogy ìrtàl, ment a zöld pacsi!
2012. júl. 18. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
ez hülye, hagyd a fenébe :D
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már most is 'nyitott szemmel' járok. Titkon remélem, hogy még nincs vége.. de nem élem bele magam, hisz akkor nagyobbat koppannék, és mégjobban fájna. Köszi a válaszod!
2012. júl. 18. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
átéltem már ugyanezt csak majdnem 3-szor ennyi idő után,de hidd el az idő nagy orvosság erre!!!!majd meglátod!
2012. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudod most minden perc olyan lassan pereg, mintha egy örökkévalóság lenne.. nagyon nehéz!.. :(
2012. júl. 19. 12:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy kedden végleg lezárjuk. Fordult a kocka.

Elmondta, hogy ő csak 'szünetet' akar. Azért csinálta ezt, hogy megváltozzam, mert szép szóval nem ment. Folytatta, hogy ő engem akar, de gondolkodnia kell, így augusztusban legyünk szabadok, és szeptemberben megkeres! 50-50%. Nem tudom, hogy gondolja, hogy Rá fogok várni? Csak idegelem magam emiatt, hogy mi lesz? Este beszélgettünk, kérdeztem, van-e már valakije. Mondta, hogy nem vágyik másra. Akkor mégis mi a fenének van ez a herce hurca?.. Teljesen összezavart!.. :(

2012. júl. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!