Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, azt hiszem dobni akar, de tudom, h nincs kizárva, h egy hosszú beszélgetéssel minden olyan legyen még régebben. Mit javasoltok, hogyan viselkedjek, mit mondjak neki? mert már kifogytam a lapjaimból :/

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, mindennél jobban szeretem, akármire képes lennék, h együtt maradjunk.külföldön volt 2x 2 hétig. a két távollét között találkoztunk, átjött hozzám, nem feküdtünk le, de azon kívül minden volt.épp írt egy szép üzenetet, h mennyire szeret, utána én is, majd leírtam neki, h egy lánnyal együtt fogok dolgozni nyáron, erre bedurcizott(ez volt 1 hete). már hazajött, először a barátnőjével találkozott, utána amikor velem találkozhatott volna, azt mondta, h nem ér rá, utána írta, h nincs is annyira kedve látni.megbeszéltük neten, h sok mindent tisztázunk még,de nem tudom, mikor fogunk tudni találkozni.régebben volt, h ki akart rakni(azon is gondolkodtam,h csak taktikázni akart, és esze ágában sem volt ilyesmit tenni),de jó a beszélőkém, és ő is nagyon szeret és nagyonsok szép pillanatunk volt


olyan választ, h engedjem el, nem kérek és a bunkók kíméljenek.18/f



2012. júl. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig az volna a legjobb tényleg ha elengednéd. az h ennyire nem bízik benned h azon behisztizik h 1 csajjal fogsz 1ütt dolgozni, nem jelet semmi jót. Én olyan helyen dolgoztam régen ahol közös öltöző volt, mégsem féltékenykedett a párom. Ez beteges amit csinál, de ha neked ez kell akkor pitizz, ne menj dolgozni és viseld el egész életedben (bár kétlem h sokáíg húznátok) h féltékenykedik, hisztizik és nem csinálhatsz semmit ami neki nem tetszik
2012. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a munkát biztos, h nem hagyom ott, és a csaj sem fog mellőlem eltűnni a munkában az is biztos.családi vállalkozás és egyik sem tenne jót az üzletnek és ezt a barátnőmnek is mondtam.
2012. júl. 18. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Márpedig az ilyen hisztis, féltékenykedő csajnál v szétmentek v melőzni nem fogsz. V ha esetleg veled marad meg melőzol is, hallgathatod az állandó hisztit.

Jól gondold meg h megéri-e

2012. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van, h rájön egy ilyen hisztiroham szerű dolog, az megkavarja a kis agyát, de ha beszélek vele, meg ilyenek, akkor minden rendbe szokott jönni.tényleg nagoyn szeretem.úgy érzem, mielőtt ő nem volt, szürke és jelentéktelen volt az életem.
2012. júl. 18. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem az összeveszés a probléma, hanem találkozott egy másik sráccal, amíg távol volt. Ha mégsem, akkor sem az számít, h hogyan viselkedsz v mit mondasz, hanem h elég jól nézel-e ki ahhoz, h ne tudjon szakítani veled.
2012. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sztem elég jól nézek ki.egy csaj régebben rám próbált mászni(ez a csaj úgy nézett ki, akinek kevesen tudnának ellenállni) és az után említette, h régebben ezért nem voltak annyira helyes pasijai, h ilyeneken ne idegeskedjen.szóval sztem nem az a gond.ha másik sráccal össze is szűrte a levet, tudom, h több esze van annál, h miatta dobjon, mert rohadt messze van, és egy évben csak egyszer megy oda ki.
2012. júl. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!