Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan oldjátok meg az ilyesmit?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most majd egyetemre fogok menni. Több egyetemi lehetőségem van, mindegyik másik városban. A kedvesemet viszont ide köti a munkája.

Külföldi vagyok, ha egy olyan egyetemre megyek (ami mellesleg már biztos), ami itthon van, az talán kevésbé viselné meg a kapcsolatunkat, de még így is csak hetente tudnék (maximum) hazajárni. Magyarországra is jelentkeztem, más szakirányra, mint amit itthonra. És nem tudom, melyiket szeretném jobban. A párom is, és én is, attól tartunk, hogy elhidegülünk egymástól az egyetemi évek alatt, pedig most egyelőre nagyon megvan köztünk az összhang és nagyon szeretjük egymást.

De megmarad-e ez az az idő alatt, amíg én tanulok? Ti hogyan döntenétek, ha egyformán szeretnétek a jövőtökkel és a kedvesetekkel is foglalkozni? Mit választanátok? És egyáltalán, hogyan lehet ezt megoldani? Ti hogyan vészelitek át az efféle krízisállapotokat?

Előre is köszönöm.



2012. júl. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra az egyetemre menj el, amely elvégzése után a legtöbb a lehetőséged és/vagy amelyik a legjobban érdekel és szeretnéd csinálni. Semmi más ne befolyásoljon. A tanulás a legfontosabb, amelyik férfi ezt nem érti meg és nem támogat, az nem szeret igazán. Én pl soha nem adnám fel az álmaimat egy nőért, de tőlem sem várja el senki az ilyesmit. Gondolj bele, most elmennél egy közelebbi, esetleg sz@rabb egyetemre, amire nemis igazán akartál volna, csak azért mentél oda mert a barátod miatt. Aztán fél év múlva már nem lesz olyan húdenagy az összhang és szakítatok...mi lesz akkor? valószínű utána már átvenni nem fognak álmaid egyetemére, jelentkezhetsz újra stb stb..


Menj oda ahova szeretnél, és majd utána gondolkodjatok hogy hogy oldjátok meg. A jövőd építése fontosabb szerintem, azért 18-19 évesen még nem lehet egy kapcsolat miatt olyan döntéseket feladni vagy változtatni amik viszont az egész későbbi életedet meghatározhatják..

2012. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A párom támogat mindenben, igen, mellettem áll, és ő is azt mondja, hogy megoldjuk, de olyan nehéz a döntés... Pont egyformán szeretném mindkét szakot, és azt se tudom, hogy melyikkel lenne nagyobb lehetőségem valami munkát találni majdan... :/
2012. júl. 19. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

külföldi?

egészen pontosan miyen nemzetiségű?

Ne haragudj hogy eltérek a témától, de nagyon kiváncsi vagyok

2012. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Szerbiai vagyok. :)
2012. júl. 22. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, csak azért kérdeztem mert én meg német, és láttam ott a "külföldi" szót mingyár azthittem hogy német vagy, de sajnos nem :)
2012. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!