Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amiben a párotokkal nem egyeztek? Szokások, gondolkodásmód stb. Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sajna nekünk ha vmi van akk én miattam mindig veszekedésbe torkollik:(:(
2012. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kapcsolatban vannak ilyen dolgok. Nem vagyunk egyformák. Kompromisszumokat kell kötni és megtanulni elfogadni egymást olyannak amilyen. Mi ilyen esetben leszoktunk ülni és szépen átbeszéljük. Ha nekem valami nem tetszik akkor szépen tálalom neki és elmondom hogy én hogyan látom. Aztán van amikor belátja és közösen kitalálunk valamit. De ez csak akkor működik ha fordított esetben te is engedsz néha. Ez alatt nem azt kell érteni hogy add fel az elveidet,álmaidat,terveidet csak úgy alakítsd hogy neki is jó legyen. Tartsátok tiszteletben egymás dolgait. Hisz ahogy neked is vannak idegesítő dolgaid úgy neki is:) Beszélgessetek sokat!
2012. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak jó, ha különböznek, mert nagyon sokat lehet tanulni egymástól, sokkal tartalmasabb kapcsolat fejlődhet ebből. De ehhez kellő érettség, tolerancia, kompromisszumkészség kell.
2012. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi elég sok mindenben különbözünk, ami kezd eléggé kiütközni. Sokat veszekszünk, és elvesztjük a türelmünket a másikkal szemben. Ha felülkerekedünk a vitán, és leülünk megbeszélni, akkor sem tudjuk, mert annyira ellentétesek vagyunk.
2012. márc. 28. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdhedsz azon gondolkodni hogyan lépj tovább...
2012. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!