Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívtál már el valakit úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívtál már el valakit úgy ismerkedni, hogy többnyire fészbukon beszéltetek előtte?

Figyelt kérdés
elhívnál, ha nem hívtál volna még el?

2012. júl. 19. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szal talira hívnál el, úgyértem
2012. júl. 19. 16:41
 2/12 anonim ***** válasza:

"elhívnál, ha nem hívtál volna még el?"


Na azért ne rohanjunk ennyire.

Azt sem tudom hogy növény vagy ember vagy e.

2012. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, h hivtam:)
2012. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a lényeg az hogy, lenne annyi bátorság benned, hogy elhívd, most ne úgy mond hogy persze mert te akkora király vagy, hanem volt már e rá példa?


nyusziság lenne részemről ha nem teszem meg?! komolyan kérdem

18f

2012. júl. 19. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem már hívtak el.Az más kérdés,hogy szörnyű volt.:D

De ha szimpatikus stb.akkor miért nem hívod el?Nem veszítesz semmit,max többet nem beszéltek.De legalább megpróbáltad.:D

2012. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem hívtak már el többször, és ha bejöttek volna, el is mentem volna :D

Persze nem akarlak elijeszteni.

2012. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hehe:D

amúgy az a gáz hogy nem tudom mit akarok, ha nagyon kéne biztos nem tétováznék..


de ha meg személyesen többet beszélnénk lehet ezen nem gondolkodnék mert könnyebb lenne talán xd

2012. júl. 19. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Hívd el, mert ha nem teszed akkor utána ezen emészted majd itt magad :D baj nem lehet belőle :)
2012. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze hogy volt rá példa, volt olyan akit 15 perc után:)

de általában 2-3 nap beszélgetés után elhívom, gondolom nem volt még bnőd, természetes h taartazs kicsit ettől, de nincs mitől félni:) annál rosszabbul úgyse sülhet el hogy el se hívod, ez a legrosszabb lehetőség:)

2012. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nekem ez akkor is fura:D

de már volt csak jó rég.azt már nem vagyok hozzászokva:D

2012. júl. 19. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!